Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

iklimm kıss muhasebeciiiiiii
çalışmayamı karar verdin yoksam aklinialirimsmile

aman seslendiğimizde bile ne oldu ne var diye tepki veriyorlar:)) sorgulamasalar olmaz beyefendilikleri bozulur:))

aman seslendiğimizde bile ne oldu ne var diye tepki veriyorlar:)) sorgulamasalar olmaz beyefendilikleri bozulur:))

Gerçi benimki öyle değil ama taşınalaım desem yok der herhalde hiç konusunu açmadım. Olumsuz bişey duymamak için.

mesleğim nasıl ama kaydirigubbakcemile3
kıss ben hala okuyorum aslında avukatın yanında sekreterlik ve asistanlıkta yaptım ama işletme okuyorum dedim öğrenci yapayım kaydirigubbakcemile3

mesleğim nasıl ama kaydirigubbakcemile3
kıss ben hala okuyorum aslında avukatın yanında sekreterlik ve asistanlıkta yaptım ama işletme okuyorum dedim öğrenci yapayım kaydirigubbakcemile3

senin okuyor alman normal şekercim dana 21 yaşındasın çünkü :)

senin okuyor alman normal şekercim dana 21 yaşındasın çünkü :)

kıss aslında çoktan bitirirdimde bi sınıfı 3 yılda geçersen böle kalırsın şey gibi kaydirigubbakcemile3 hesapla bakalım aplaamm bir sınıfı 4 yılda gecen elif 4 yıllık okulu kaç senede bitirir hehehehe kaydirigubbakcemile3

bende kaynana yok kızlar vefat etmiş. ama 3 görümce var:))) üçününde ipini kestim bu sene canıma tak ettirdiler ama yaparkende eşimin bana yaptıklarını görmesini sağladım. bir tanesiyle aynı apartamdayız ama kolay kolay gitmiyorum evine.

ya sen çok maymunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…