Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bilmiyorumki farkında olmadan yapıyorum galiba bugün 11. gün offff idrar testi yapsam daha çıkmaz dime

günaydın aplaamm bayanssulusmile
yok ablam sanmıyorum idararda çıkcağını ama kanda kesin çıkar aysad 10. gün yaptım demişti :ecrin_bebek:

benimde bugun ikinci günüm acaba benim çıkarmı aplaammm :jeyyar:

ya bende biliyorum çıkmayacağını sonuçta 3. aşılamam baya bir tecrübe kazandım ama genede siz çıkar deseniz inanmasamda yapıcam. Bu nasıl bir ruh halidir böyle yaaa

off sıkıldım ya evde spora başlamak istiyom belki hamileyimdir diye spor da yapamıyorum. Bu arada eşimlede konuştum buda olmazsa tüp bebeğe geçmeyidüünüyoruz
hafiften sporun faydası var gebeliğe yürüyüş yapabilirsin cnm..
ayrıca tüpe geç bencede cnm 3 kere denedin aşılamayı tüpün vakti geldi ama..
inşallllaaahhh gerek kalmazz :ecrin_bebek:
ya bende biliyorum çıkmayacağını sonuçta 3. aşılamam baya bir tecrübe kazandım ama genede siz çıkar deseniz inanmasamda yapıcam. Bu nasıl bir ruh halidir böyle yaaa

anlıyorum cnm yaa öle oluyo umut kapısı işte yerimseniben

ya yürüyüş pek yapamıyorum bizim oralar çok müsait değil tekde yürünmüyor eşimde çok çalışıyor o yüzden evde spor yapmak istiyorum.
evet canım ya artık 4. denemekte çok mantıklı gelmiyor bana. Bakalım doktorum ne diyecek.
inşallah tutmuştur bu sefer ya

apla sizin oralar neresi oluyor istersen benimde elimden tutup gezdir hem yürüyüş yapmış oluruz hemde garibin göynünü yapmış olursun olammı aplaaa hadi gidek gezmee bana dondurmada alırsın :icecream:

tuttu tuttu sen sıkma canını hayatım
havalardan hep güzelleşti bende birazdan atıcam kendimi geziyim mağazaları kardeşimi bekliyorum gelsin çıkıcaz benim annemler alt sokağımda yakınız bi alo yetiyo koşuyolar saolsunlar

apla sizin oralar neresi oluyor istersen benimde elimden tutup gezdir hem yürüyüş yapmış oluruz hemde garibin göynünü yapmış olursun olammı aplaaa hadi gidek gezmee bana dondurmada alırsın :icecream:

valla çok güzel olurdu canım. Zaten hiç arkadaşımda yok. Birlikte gezerdik sen yeterki iste ben herşeyi alırım sana ufaklığım benim. Ben kağıthane tarafındayım

Ne güzel ya bende keni annemlerin oraya taşınmak istiyorum ama eşime söyleyemedim. Çünkü şuan oturduğumuz ev kendi evimiz nasıl söyliyim satalımda oraya gidelim diye. Of kimsecikler yok yakınımda görümcemler falan var ama onlarıda istemiyorum. Çok yalnızımmmmm

elfkayaaaaa nbr şikerim :CüvCüv: heyecan varmı

iyidir bacım neolsun yaa heyecan var tabi olmamı kızz
dün sabah erken kalktım bide hep yattım sıkıntıdan 7 tane sigara içmişim normalde içmem bu kadar
sen nasılsın bacım sen söle kaydirigubbakcemile5

anaamm kağıthane mi :1shok:
gültepede dayım vall yingem val kuzenim val ben sürekli oralardayım kısss
orda parklarda çok gezeriz valla aplamm :dance:

anaamm kağıthane mi :1shok:
gültepede dayım vall yingem val kuzenim val ben sürekli oralardayım kısss
orda parklarda çok gezeriz valla aplamm :dance:

evet yakın sayılır gültepede bana. Tamam sen gelince alo de bana buluşalım.

benimkide satmaz bazen diyorum gel uzaklaşalım biraz başka yerde oturalım otur oturduğun yerde diyo bana Çok üzgünüm çoook
ama yakın olmak kendi annene çok iyi bişey çok faydası oluyor bana benimde onlara tabi

ayhh hadi hadi tuttu seninkide bana öle geliyo inş yani
ben napim çıkıcam birazdan kızkardeşimi bekliyorum cnm ..
kızz sigaraya evet tamamda sempatiksalakcinni bu anlarında içmeseydin fazla bea

ayy valla hep sıkıntıdan oluyor kıss ama bugun daha 1 oldu 2 tane daa içerim bi daha içmem zaten bitiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…