Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ben bu mesaja çok üzüldüm yaa offf offf senağlama senağlama

insan bazen çok umutsuz oluyor ama inşallah düzelir, çünkü bu öyle bir iç güdü ki buna kimse kolay kolay karşı koyamaz. Allahım çok aratmadan arkadaşımıza ve bizlere evlat sevgisini tatmayı nasip eder inşallah. Allah güç kuvvet ve sabır versin hepimize çok zor şeyler yaşıyoruz aslında ve kimseylede paylaşamıyoruz.

sağolll abbbbblaaaaammm caaanımmm :1hug:
inşallah listenin en başına isimlerimizi yazdırcaz :teytey:

inşallah canım en yakın sonuçu belli olacak benim galiba.İlk ben açılışı yaparım sonra arkamdan gelirsiniz inşalahhhhhhhhhhhh:ecrin_bebek:

inşallah canım en yakın sonuçu belli olacak benim galiba.İlk ben açılışı yaparım sonra arkamdan gelirsiniz inşalahhhhhhhhhhhh:ecrin_bebek:

inşallah applaamm
önden büyükler hehehe alkisalkisalkis alkisalkisalkis

en korktuğum şeyde isyan etmek allah o duruma getirmeden versin inşallah
çünkü ozman şimdiye kadar çektiğin hersey boşuna oluyor ve bi lafınla herseyi yıkıyorsun rabbim o duruma getirmeen bebeğimizi nasip etsin :Saruboceq:

inşallah applaamm
önden büyükler hehehe alkisalkisalkis alkisalkisalkis

evet önden büyüklerrrrrrrrrrrrr.

ben hep sorucam diyorum unutuyorum doktora aşılamadan sonra vucudumuz sıcakmı olsa daha iyi soğuk öyle olsa sıçak dese yaparım sıçak su torbası koyarım tam rahim üstü taraflarına 15 gün gezerim öyleee he he he ama buda tutmazsa ve 4. yaptırmaya karar verirsem sorucam öyle yapıcam.

bilemiyom ki aplaaa :sm_confused: :sm_confused:

Slm Canlar
Arencim ben aşılamadan sonra yarım saat yattım muaynehanede. Sonra eve geldiğimde Doktorumun dediği gibi yine 2 saat yattım. Bugün 9. günüm hala fazla ağır iş yapmamaya çalışıyorum. Benimde çok az leke leke kanamam olmuştu. O da normalmiş. Doktorum söylemişti zaten.

slm kıslar yeni okuldan geldim üstümü değiştirmeden neti açtım yazdıklarınızı okuyorum:)

tşk. canım

aranızda hiç Amh testi yaptıran oldu mu kızlar.

o ne testiymiş hiç duymadım nası gidiyo durumların ben yarın 12 de aşılama olcam sen benden 2 gün öndesinyerimseniben canın yandımı aren korkmaya başladım biraz napıyo doktor bi anlatıverin helebilmiyorumkismile

Ben anlatırsam korkar gitmezsin eyvahedigeldismile en iyi Arencim anlatsın. Onun canı yanmamış. Ama hayatım bu rahim yapısına göre değişiyor. Benim o yüzden çok canım yandı. Spekulum diye bi alet var onu takarken fenalaştım.

o spekulum şu şeffaf mengene gibi olan şey mi hani açıp bakıyolar içeri smear alırken falankafamçokkarıştı

canım korkacak birşey yok. benim canım hiç acımadı çok kısa sürdü. önce ip ince uzunca bir çubuk gibi birşey yerleştirdi. sonra şırıngayı taktı ucuna ve boşalttı. korkma. benim rahim filmi çekilirkende öyle acımamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…