nişan attım delirmek üzereyim....

Sana cringe gelebilir. Kimseye hava attığım yok. En yakın aile bireylerimin bile haberi yoktu ayrıca buraya da bilerek yazdım. Uyansın uyansın. Boğazına sarılan adam için hâlâ öyle mi boyle mi diye deliricem diye başlık atıyor. Allah akıl fikir versin .

Daha evlenmeden ne kadar çok sorununuz var bence sende farkındasın. Bi kere öz kuzeninle konuşma olayında boynuna sarılması çok ürkütücü, adamın şiddete meyli de var. İnsan sevdiği kişiyle birlikte vakit geçirmek ister, ortak birşeyler yapmak ister. Tekrar bi oturun düşünün sizce bu adam sizi gerçekten sevmiş mi , sevse böyle mi davranırdı ? Size kendi psikoloğumun tavsiye ettiği kitapları tavsiye etmek istiyorum. Özşefkatli farkındalık adında aynı yazarın 2 kitabı var. Bunları yaşayan kişi senin yerine çok yakın bi arkadaşın olsaydı ve sen tüm ayrıntıları biliyor olsaydın ona nasıl bir tavsiyede bulunurdun ? Siz değerli bir insansınız. Sizin değeriniz onun ve ailesinin size verdiği değer ile ölçülemez. O size değer vermiyor gibi gözüktü diye siz değersiz bi insan olmadınız. O sadece size hakettiğiniz değeri veremedi. Siz onun tüm saçmalıklarına rağmen 1 yıl dayanmışsınız. Allahın sevgili kuluymuşsunuz, yol yakınken dönmüşsünüz

günaydınlar herkese yorumlarınıza sağlık. dün doktorum sabah anksiyetesi ile beraber panik ataklar yaşadığımı ve bunun sadece size yazdıklarımın dışında temelde sevmek sevilmek değer görmek olduğunu, bu nedenle de ufacık bir ilgiye tutunarak onlarca hırpalanmaya katlandığımı söyledi. cipralex vermişti. akşamları 5mg başlamıştım. 10 mg çıkarmıştı. şimdi 20 yaptı. boşuna delirmek üzereyim demedim :)

Ay bebis vallahi geçecek gez dolaş etrafa bak gençsin muhtemelen güzelsin paran var işin var, iki üç gün izin al tatile git iyi gelecek gerçekten adam sana sevgi vermemiş saygı vermemiş aksine rahatını bozmuş be kanka.

Size attığı kementten kurtulun, bakın gorun siz bile kendinizi tanıyamayacaksınız. Tüm kapılarınızı kapatın, kalbınızın, paranızın, hayatınızın. Duvara carpsın, asla iletişim kurmayın, sizi büsbütün bitirir..

Sen bi yazdıklarını oku öncr sonra başkası olsan kendine ne tavsiye verirdin onu düşün. Senin yaptığın ölmeyip sıtmaya razı olmak. O kolu kesmezsen kangren bir ömrün olacak. Hala istesem bana geri dönmez inadından demişsin. Adam seni parayı vermedin diye terk etmiş resmen. Deli misin arkadaşım. Özsaygı falan?

Bi de kariyeri olan kadın adamın işsizliğini de görmüyor. Al satçılık diye bir meslek yok. Adam işsiz

bu saat oldu mu bana bişey oluo ya bu saatlerde gelen niye içim soğumuyor hala bitsin gitsin artık yeter tadındaki sinir krizi için ne yapmak lazım acaba ya. çünkü sabahı sabahlatıyor lanet beyin

Konuyu okurken başında kesin şu cümleyi de söylemiştir kesin ailesi ile alakalı iyi olmana şunu da demiştir diye diye devam ettim hepsi çıktı. En sonda da para istedi ayrıldı dedim o da çıktı. Aynı kişiyle çıkmışız. İsim farklı ama karakter doğru. Narsist kişilik bozuklugu yani. Hepsi aynı. Dogumgunu bile davranış aynı. Youtube psikolog sezer hanım narsist kişilik bozuklugu yazıp aratin. Ha bu arada döner kimseyi bulamayınca yoklar.

Parası olmadığı için dışarıda gözü yok
Kurtulmuşsun sadaka ver çocuk sevindir falan. İşsiz güçsüz bomboş biri. Üstelik boğazına yapışan şiddet eğilimli bir pislik. Sen buna mı layık görüyorsun kendini? Cebinde 3 kuruşluk süt parası yok da söyleniyor. Neyse işte sakın 1 kuruş verme. 500 bini versen basıp gidecekti zaten. Son anda aymışsın neyseki

bu saat oldu mu bana bişey oluo ya bu saatlerde gelen niye içim soğumuyor hala bitsin gitsin artık yeter tadındaki sinir krizi için ne yapmak lazım acaba ya. çünkü sabahı sabahlatıyor lanet beyin
Yalnız korkuyormusun

Hem psikolojik hem fiziksel şiddet gördüğünüz bir adamı siz değil de bırakan taraf o olmuş.
Ve hala aklınız başınıza gelmemiş döner mi diye düşünüyorsunuz.
Madde madde yazdığınız şeyler zaten evlilik bitiren durumlar.
Evlenince tam olarak neyin değişeceğini düşündünüz de devam ettiniz.
Sizi bıraktığı için ve hayatınızı size geri verdiği için bence arayıp bir teşekkür edin kendisine. :)

Keşke bunu yapcağına size araba alsaydı.

Keşke bunu yapcağına size araba alsaydı.
Almadığını nerden biliyorsun. Ben evlendiğimde tüm evim dayalı döşeli idi.( Eşya namına bir şey bile almadım. Sağolsun)Çok şükür ev de araba da var. Yani zorla konuşturacaksın beni her şeyi geçtim kapı gibi mesleğim var. Boşuna mı diyorum aklını kullan diye.

Maşallah. Normal bir şey söyledim niye gaza geldin ki. Meslek ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…