nişan attım delirmek üzereyim....

Evine kedi alsan daha çok sevgi gösterir sana, korkuluk diye mi tuttun evde. Bu adamın eve bir kuruş katkısı da olmamıştır kesin. Böyle parazitlerin nesini sevip de yanınızda tutuyorsunuz anlamıyorum ben ya

çünkü hep düzelir diye bekledim sanırım. bi de ailesi hep bana bunun için sorun mu çıkar ne var bunda düzelecek şeyler o seni çok seviyor dediği için , ya acaba ben mi abartıyorum hakaten ortadabüyük bişey yok da ben mi abartıyorum dedim hep

Ahaha ya ailesi de sana yamamaya çalışmış işte bakmışlar başlarına kalacak, sen uğraş istemisler. Benim de sorunlu bir kardeşim var, evlense gitse göbek atardık valla kurtulduk diye.

Ahaha ya ailesi de sana yamamaya çalışmış işte bakmışlar başlarına kalacak, sen uğraş istemisler. Benim de sorunlu bir kardeşim var, evlense gitse göbek atardık valla kurtulduk diye.
inanamıyorum ya :)))))))))))))) neden güldüm bilio musun çevremde kimseyi tanımadan nasıl birebir aynı cümleleri kurabiliyorsunuz şaka gibi. bi ara bu kim arkadaşım mı dedim yorumunu görünce

Neden değişsin ki bütün gün elinde telefonla ya da oyun başında bulunan, birlikte kahvaltı ve sohbet etmemeyi kabul eden birini bulmuş zaten. Onu her haliyle kabul etmişsiniz değişmesini isteseydiniz zaten terk eden taraf siz olurdunuz.
Geri dönse daha havalarından geçilmez artık. Can çıkar huy çıkmaz kimse kimseyi ben değiştiririm diye bekleyip hayale kapılmasın. Adam kendinden memnun üstüne sizi suçlu çıkarmış bir de. Dönerse sizden değişmenizi bile bekleyebilir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…