Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günü geçip sonuç bildirmeyen arkadaşlar listeden adınızı silmek durumunda kalicam lütfen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızi bildirirseniz sevinirim
Ben bu ay 2 gün geç yumurtladım bat bugün, beklemedeyim. Dün akıntım çok yoğundu noktacık halinde kahverengi gördüm ama şuana kadar birşey yok. Kramplarım normal reglime göre çok çok az. Bu ay enfeksiyon tedavisi oldum ve temizlendi şükür. Ya ondan dolayı böyle oluyor ya da bakıcaz. Yine gergin bekleyişler. 5. Ay olacak bu ay olmazsa.

Günü geçip sonuç bildirmeyen arkadaşlar listeden adınızı silmek durumunda kalicam lütfen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızi bildirirseniz sevinirim
Tüüm gebe arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Maşallah ne güzel bir tablo. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin yavrularınızı

Test yaptın mı canim bende enfeksiyon tedavisinin üzerine kaldım

Test yaptın mı canim bende enfeksiyon tedavisinin üzerine kaldım
Böyle enfeksiyon tedavisi sonrasında kalan çok duydum gerçekten. Hiç lekelenme, kanama gibi belirtilerin oldu mu ? Regl sancısı yaşadın mı ?
Hiç sancım yok nerdeyse. Eğer regl olursam sancılarımın sebebi enfeksiyonmuş dicem.

galiba öyle gebelik olsa kan verdiğimde çıkardı değil mi
İlla çıkacak diye bişey yok belki geç döllenme oldu yeni çıkar belli olmaz..benim 0.200 çıkıp adet olmadığım zaman doktorum 1 hafta sonra tekrar test yaptır demişti senin 8 gün geçmiş muhakkak yeniden yaptir

Son düzenleme:
Gebe kaldığım ay hiç bişey yaşamadım ondan önceki donemlerimde oluyordu.. Göğüs uclarim ilk kez çok ağrıdı, akıntım bitmek bilmedi hatta tekrar enfeksiyon oldum sandım sarimsiydi bide bazı kokulara hassasiyetim oldu o kadar..Pek gebeliğe yorabilecegim biseyim olmamıştı hatta adete yorabilecegim biseyim olmamıştı.

Ben test yaptım negatif. Beni listeden silebilirsin canım.

Herkese hayırlı kandiller kızlar ben dayanamayıp yine gebelik testi yaptım İlk fotoğraftaki sabah yaptım 2. Fotoğraftaki şimdi yaptım iki fotoğraftaki daha belli ya da bana öyle gelmiyor değil mi

Eklentiler

• IMG-20220427-WA0004.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220427_172454.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20220427_172636.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 50
Canım geçen ay adet günümde test yaptım negatif çıktı bir hafta geciktim bir hafta sonra kan verdim hcg 19 çıktı. Kimyasal oldu kanamam oldu benim ama sen yine de bi test ver geç döllenme olabilir.

Herkese hayırlı kandiller kızlar ben dayanamayıp yine gebelik testi yaptım İlk fotoğraftaki sabah yaptım 2. Fotoğraftaki şimdi yaptım iki fotoğraftaki daha belli ya da bana öyle gelmiyor değil mi
Hayali bı çizgi var gibi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…