Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat bugün regl olcakmışım gibi bi his var ama 2 gündür de midem bulanıyor normalde bulanmaz hiç… inş regl olmam 🙈🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Pozitif görenler adet gecikmesinden kaç gün sonra pozitifi gördünüz? Benim sabaha kadar olmazsa gidip gebelik testi alasım var da erken mi acaba 🙈🙈🙈

Kızlar bat bugün regl olcakmışım gibi bi his var ama 2 gündür de midem bulanıyor normalde bulanmaz hiç… inş regl olmam 🙈🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Pozitif görenler adet gecikmesinden kaç gün sonra pozitifi gördünüz? Benim sabaha kadar olmazsa gidip gebelik testi alasım var da erken mi acaba 🙈🙈🙈
Yok canım günün geçtiyse yapabilirsin inşallah olmazsın Rabbim hakkında hayırlısını versin 😍

Merhaba canım benim de bugün bat günüm dün test yaptım negatif çıktı yqrin bidaha yapayım diyorum

Merhaba canlar, 3 yıldır evliyim, hamile kalmak istiyorum, adetlerim çok düzensiz ama Son 4-5 ayın ortalamasına göre gecikti adetim. Bugun 48. Günüm. Surelab marka Testlerimin fotoğrafına bakabilir misiniz?
En yukardaki test 5 dk içinde çıktı.
Aşağıdan yukarıya salı-çarşamba ve bugun yani perşembe.
Hiç anlamıyorum bu işlerden inşallah güzel haber vardır.

Eklentiler

• 726AB0D7-7E0D-4B7D-9AE4-BB125D31A0ED.png
    726AB0D7-7E0D-4B7D-9AE4-BB125D31A0ED.png
    508,6 KB · Görüntüleme: 76
Merhaba canlar, 3 yıldır evliyim, hamile kalmak istiyorum, adetlerim çok düzensiz ama Son 4-5 ayın ortalamasına göre gecikti adetim. Bugun 48. Günüm. Surelab marka Testlerimin fotoğrafına bakabilir misiniz?
En yukardaki test 5 dk içinde çıktı.
Aşağıdan yukarıya salı-çarşamba ve bugun yani perşembe.
Hiç anlamıyorum bu işlerden inşallah güzel haber vardır.
selam canım,
en yukarıdakini baz alıyorum 5 dk içinde çıktıysa eğer bariz hamilelik var gözüküyor çok yeni olduğundan belirsiz
ben buradayım anne diyor :) bugün ya da yarın kan testi ver hcg ne baktır, artışa göre doktor a gidebilirsin. hayırlı olsun simdiden inşallah

selam canım,
en yukarıdakini baz alıyorum 5 dk içinde çıktıysa eğer bariz hamilelik var gözüküyor çok yeni olduğundan belirsiz
ben buradayım anne diyor :) bugün ya da yarın kan testi ver hcg ne baktır, artışa göre doktor a gidebilirsin. hayırlı olsun simdiden inşallah
Gerçekten mi🥰 ne güzel dediniz ya🙈 teşekkür ediyorum, aslında pek belirtim yok ama Son 4-5 gündür acayip göğüs ağrım var, adet mi olacağım diye düşünüp duruyordum bi yandan korkuyorum🥲 bi de bu surelab testleri için hiç güvenilir değil diyenleri okudum😅 kafam baya karıştı

Gerçekten mi🥰 ne güzel dediniz ya🙈 teşekkür ediyorum, aslında pek belirtim yok ama Son 4-5 gündür acayip göğüs ağrım var, adet mi olacağım diye düşünüp duruyordum bi yandan korkuyorum🥲 bi de bu surelab testleri için hiç güvenilir değil diyenleri okudum😅 kafam baya karıştı
Canım ben bu ay surelab kullandım doğru sonuç verdi ilk günler silikti sonraki günler koyulaştı kan ver netleşsin ama bence ben burdayım anne diyor meleğin ❤️❤️❤️

benimde seninle aynıydı, sadece göğüs ağrım vardı başka bişeyim yoktu. ilk testim de seninle aynıydı, silik belirsiz bir çizgi sonrasında kan testiyle artışı takip ettim ve keseyi gördük, Allah izin verirse yarın randevum var bebeği ve kalp atışını görebilmek için, inşallah görebiliriz. sende bu aşamaları sağlıkla yaşarsın inşallah canım benim

X