Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var gibi canım benimde ilk gün böyle çıkmıştı yarın sabah yine test yap koyulaşmasını takip et hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Var gibi canım benimde ilk gün böyle çıkmıştı yarın sabah yine test yap koyulaşmasını takip et hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah
Senin testin demi böyleydi resmi varmı resminin atarsan çok sevinirim yaa bana Umut oldun çok teşekkür ederim Rabbim tez zamanda sağlıcakla kucağınıza almayı nasıp eder tmm canım inşallah yarın yine yapıp atacağım

Benim de 5 gün önce negatif ti 4 gün kala böyle oldu daha sonra netleşti canım

Eklentiler

• _20220427_101926.JPG
    28 KB · Görüntüleme: 42
Canım ilk paylaştığım bata 4 gün kala şuan paylaştığım bata 3 gün kala bu şekilde gördüğüm gün kan verdim 58 çıktı
Benim de geçen ay 3 gün gecikti idrar testinde çok bekliyorum kan vermiştim 59 çıktı 3 gün sonra kanamam oldu şuan kan verdin mi peki sen canım

İnşallah inşallah şimdi ne yapacağımı bilmiyorum bir kaç gün bekliyeyim öyle mi test yapayım yoksa kan mi vereyim kan verirsem çok korkarım değerim düşük çıkarsa
Canım değer düşük çıkar çünkü bata daha çokmuş bence bat günü kan ver dikkat et o zamana kadar ben bata 3 gün kala verdim 95 çıktı bir de yarın vereceğim tam 1 hafta olacak arada bayramdan sonra da inşallah doktora gideceğim
Hayırlı olsun canım çok sevindim rabbim sağlıkli bir şekilde kucağına versin İnşALLAH
Amin canım inşallah senin bebeğini de sağlığı sıhhatli versin

Arkadaşlar adet tarihim 21 nisandi 23unde kan vermiştim 0.100 değerim yani negatif ama bugün gecikmemin 8 günün hala geden giden yok ne yapmalıyım sizce kan verdiğim günde test yapmıştım birşey çıkmamıştı sobrda bir daha yapmadim

Bat günüm bugün canım İnşALLAH rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim

Şüphen devam ediyorsa evde kendin de test yapabilirsin, hamilelik varsa da yoksa da gidebilirsin. Yoksa belki adet söktürücü verir.

Bidaha yap canım elinde test varsa ya da doktora gidip baktır adetin sokulemiyor olabilir

Günü geçip sonuç bildirmeyen arkadaşlar listeden adınızı silmek durumunda kalicam lütfen olumlu ya da olumsuz sonuçlarınızi bildirirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…