Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Chyperus canım test yaptın mı
Geç yumurtlama oldu bu ay bat 28 Nisana kaydı. Beklemedeyim. Dün erken gebelik testi yaptım ama ya erken yaptım ya da test hatalıydı anlamadım. Test negatifti sonra testi açtım T çizgisi çok geride pembeydi. Yani çıkması gereken yerde değil de daha sağa doğru içerdeydi. O yüzden emin olamadım sonuçtan. 28'ni bekliyorum

28 yse çok erken canım inşallah güzel haberlerle gelirsin merakla beklicem

İyi aksamlar
Yerleşme kanaması sonrası yonede kımyasal gebelik olur mı acaba .sonucta yerleşmiş olmuyormu bilginiz yada fikriniz var mı

Kızlar merhaba ilkkez yazıyorum bende gebelik istiyorum eşimde ve bende bir problem yok dendi fakat 10 aydır nasip olmadı bu ay önce duphaston sonra femera kullandım kontrolde 17-20 mm oluşmuş yumurtalarım adetime 4 gün var göğüslerimde aşırı ağrı var normalde olmazdı regl öncesi bel ağrısı kaşık ağrısı 10 gündür sürüyor gebelik belirtisi mi sizce yoksa femera mı sebep oluyor sizce ilkkez kullandığım için bilemiyorum

Merhaba canım ben de bu ay normalde bat 25 ama 3 gğn geç yumurtladığım için bat 28 e kaydı. Bugün çatlamadan itibaren 8. Gündü ve dayanamadım ben de senin gibi test yapıyorum 2 gündür . Dün hiç hiçbbirşey çıkmadı ama bugün gölge gibi bi çizgi gördüm.

Eklentiler

• 88D810CD-368D-4AEA-9B33-4FA3CCD63E9A.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 57
  • A90B5464-1A9E-45FF-BD3D-A65B6ED89BFE.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 58
Evet, çok hafif gölge var gibi geldi bana da. Galiba çok aceleci davranıyoruz. Ben dün yaptım ve söylediğim gibi olunca da çok aklım karıştı aynı zamanda moralim de bozuldu. Bekliyorum ama 1 gün 1 yıl gibi geliyor resmen İnşallah sende vardır canım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Belki geç yumurtlamışsındır sen de canım bat günü tekrarla testini istersen . İnşallah bayram sevinci olur ikimize de

Belki geç yumurtlamışsındır sen de canım bat günü tekrarla testini istersen . İnşallah bayram sevinci olur ikimize de
Benim zaten normalde adet tarihim bugündü. Ama geç yumurtlama oldu ve iki kere. Biri 11'nde diğeri 14'nde. O yüzden bat 28. Ama adet olacakmışım gibi hissediyorum

Son yumurtlama günümden beri kasıklarımda sızlamalar oluyor. Ara ara batma gibi, adet ağrısından farklı ama aynı zamanda onun gibi de Hiç anlamıyorum o yüzden. Hayırlısı olsun demekle yetiniyorum..

Son yumurtlama günümden beri kasıklarımda sızlamalar oluyor. Ara ara batma gibi, adet ağrısından farklı ama aynı zamanda onun gibi de Hiç anlamıyorum o yüzden. Hayırlısı olsun demekle yetiniyorum..
benim de öyle bugün özellikle ufaktan kasıklarımda tuhaf ağrı desem tam anlamıyla ağrı değil bilmiyorum göreceğiz artık bi kaç güne

Benim zaten normalde adet tarihim bugündü. Ama geç yumurtlama oldu ve iki kere. Biri 11'nde diğeri 14'nde. O yüzden bat 28. Ama adet olacakmışım gibi hissediyorum
Benim de aynı sizin ki gibi oldu
10 ve 15 pazartesiydi 25ydi bat 27sine attı
Sabah beta diye lh testi yapmışım 2. Çizgi silik çıktı sevinçten ağladım sonra fark ettim ki lh imiş ve gebelik testimi bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…