Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
öyle tabi çok zor.
Ben bu ay iş sebebiyle çok yoğundum vücudumu dinleyemedim yoksa her ay birkaç belirtim mutlaka vardır :)
Aslında en iyisi regl gecikmesini belirti sayıp onun devamında test yapmak.

Kızlaaar adete 3 gün var kimyasal falan olmaz dimi ne olur Bi bakın söyleyin inanılmaz heyecan yaptım
Eki Görüntüle 3054509
Aaa yapmışsın test çok belirginleşmiş tebrik ederim ben daha yapmadım son testten sonra bat gününü bekleyeceğim ama sanki regli olacağım sancılarım başladı heran olcak gibi... sonucunu mutlaka yaz

Aaa yapmışsın test çok belirginleşmiş tebrik ederim ben daha yapmadım son testten sonra bat gününü bekleyeceğim ama sanki regli olacağım sancılarım başladı heran olcak gibi... sonucunu mutlaka yaz
Yazarım canım arada benimde adet sancısı gibi sancım oluyor korkmuyor değilim. İnşallah sende olmazsın gelir bebişlerimiz

Amin canım şimdi kan vermeye gidiyorum sonucu paylaşırım
Tamamdır ağrıların adet dongün bitene kadar devam edicek el degdiremeyecek kadar ağrın olursa yahut kanaman çok fazla olursa doktora muhakkak git. Bunun dışında agri olucak, lekelenme ve kanama olucak, uyku halinde olucak, duygusal değişiklikler olucak.. ilerleyen haftalarında mide bulantilarinda başlayabilir herkeste olmuyor ama bı ihtimal koku hassasiyetin articak

Çoooooookkkkk teşekkür ederim 2. olmasına rağmen çok heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…