Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de aynı sizin ki gibi oldu
10 ve 15 pazartesiydi 25ydi bat 27sine attı
Sabah beta diye lh testi yapmışım 2. Çizgi silik çıktı sevinçten ağladım sonra fark ettim ki lh imiş 😂😂ve gebelik testimi bulamadım 🙈
Ayy kıyamam yaa. Neyse inşallah vardır da sizinki tatbikat olmuş olsun 😅😊🌸

Görüştüm hcg artısı oldu cok sulur lekelenmede durdu .ama yınede adetten 1 hafta sonrada kımyasal riski oluyor ya .yerlestiyse yünede olur mu acaba bunu merak ettim
Onu en iyi doktorun bilir canım degerlerindeki artışı takip etmiştir keseni gördüyse normal yerleşme kanaması olabilir hala 7.nci haftamda olmama rağmen bana bile kanamanın olabileceğini söylüyor sadece fazla olursa riskli

Kızlaaar adete 3 gün var kimyasal falan olmaz dimi ne olur Bi bakın söyleyin inanılmaz heyecan yaptım
_20220424_082759.JPG

Onu en iyi doktorun bilir canım degerlerindeki artışı takip etmiştir keseni gördüyse normal yerleşme kanaması olabilir hala 7.nci haftamda olmama rağmen bana bile kanamanın olabileceğini söylüyor sadece fazla olursa riskli
Kese için bu hafta gidecegim inş tesekkurler saglıkla ilerlesin insallah hepimizinki

Benim de aynı sizin ki gibi oldu
10 ve 15 pazartesiydi 25ydi bat 27sine attı
Sabah beta diye lh testi yapmışım 2. Çizgi silik çıktı sevinçten ağladım sonra fark ettim ki lh imiş 😂😂ve gebelik testimi bulamadım 🙈
benim de aynı bat 25 Nisandı 16. gün yumurtladım 27 Nisan oldu :KK70: hayırlısı bakalım inşallah pozitifi görürüz bu ay.
Benim en ufak bir belirtim yok :KK70:

Belirtileriniz nelerdi ?
Canım ben çok ilginç bir şekilde yumurtlama akıntısı hiç görmedim ama hiç bitmeyen beyaz akıntım var. Göğüs uçlarım çok acıyır ve kasıklarımda batmalar var. Birde kasıklarımda hani bıçak keserse o an Bi yanma hissedersin ya öyle Bi his var

Canım ben çok ilginç bir şekilde yumurtlama akıntısı hiç görmedim ama hiç bitmeyen beyaz akıntım var. Göğüs uçlarım çok acıyır ve kasıklarımda batmalar var. Birde kasıklarımda hani bıçak keserse o an Bi yanma hissedersin ya öyle Bi his var
Hepsi ciddi gebelik belirtileri bence :)
Şu an ağrılarınız regl ağrısı gibi mi geliyor. Çoğu kişi regl olacak gibi hissedip olmadığını söylüyor.

benim de aynı bat 25 Nisandı 16. gün yumurtladım 27 Nisan oldu :KK70: hayırlısı bakalım inşallah pozitifi görürüz bu ay.
Benim en ufak bir belirtim yok :KK70:
Dün gece ve bir gün öncesi bulantım oldu ama yemekten de olabilir belim ve karnım da ağrıyordu bugün kendimi yokluyorum ne kasık ağrım ne bel ağrısı bir şeyim yok 🙊
Allah kimseyi bu durumla sınamasın gerçekten zor bir bekleyiş

Gözünüz aydın ❤️
Beyaz akıntı herkeste olan bir belirti mi? Benim şu an akıntım filan yok👻

X