Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm cnm valla bat olamadım stresten oldu diye düşünüyorum ultrasona çağırdılar bugün geldim bakalım tarlusal yada başka adet söktürücü yada iğne verecek diye düşünüyorum.

çok şükür kuzum 153.8 le öğrendim
Senin ilk belirtilerin neydi bende çocuk düşünüyorum regl günüm gelmediği için test yapmadım ama ağzımda değişik tat var bu aralar burnum çok keskin kokular kötü geliyo bugünde midem bulanıyordu çalıştım yerde öğle yemeği yedim 1 saat sonra falan çıkardım yediklerimi yediklerim mi dokundu gebelik mi anlayamadım

kuzum ben regl 3 gün kala ovülosyon testi ile fark ettim ama ogğne kadar belirti yaşamadım ben regl olacağım zaman sancı hiç çekmedim ama gögüslerimde fena ağrıyordu yumurtlama dönemi gibi oradan şüphelendim ilişki esnasında sağ tarafımda ağrı hissettim acaba adete yakın mı yumurtluyorum diye 3 gün üst üste testim pik çıkınca buradaki kızlar yap diye ısrar edince erken gebelik testi ile öğrendim. rabbim senin ve isteyen herkesi de yüzünü güldürsün kuzum inşallah bebiş ten oluyordur tüm belirtilerin

İnşallah da çok bulantım var ama yemek dokunmamış o yemekten yiyen herkese sordum bi şey olmamış acaba kan mı versem yumurtalamam geçeli 9 gün oldu

İnşallah da çok bulantım var ama yemek dokunmamış o yemekten yiyen herkese sordum bi şey olmamış acaba kan mı versem yumurtalamam geçeli 9 gün oldu
bence yapma kuzum çünkü bende 9 gün geçinde gidip kan vermiştim sabırsızlanıp 0.100 çıkmıştı üzülmüştüm bir önceki ay 1.20 çıkmıştı ozaman bile çok ümitlenmiştim ama 0.100 beni çok düşürmüştü.bence bekle çünkü inan bana kendindeki değişiklikler hemen fark ediliyor şuan başındaysan bile beta testi ile sürünüyorsun arttı mı ne zaman artacak şuan ben o durumdayım erken öğrendiğim için buda annede stres yapıyor ki bebek için stres çok kötü birşey o yüzden yapma bence kuzum

Ya çok kötüyüm 2 sefer kustum hamile değilsem bi serum taksalar bari adete 6 gün var bi de çalışıyorum ben şuan hastanede temizlik görevlisiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…