Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düsun test sevdamin ne derecede olduğunu

Normal tabisi kız yerleşme şeysidir o bata 7gün kala betanda gebelik çıkmadı mı çok normal bence yerleşme ağrısı olabilir
eğer öyleyse gebelik hissedilmeyecek bir şey değilmiş Yani beta ma baktırmasaydım suan anlardım bişey olduğunu bugün gene kan verdim bakalım yükselmiş mi inşallah alalım sağlıkla kucağımıza

kızlaaaaar bu arada bebiş haberi alan herkese hayırlı olsunnnnnn burası resmen uğurlu geldi

Slm kızlar dudağımda uçuk çıktı uçuk kremi aldım vectavir. acaba hamilelikte zararı olur mu.? 1-2 kez sürdüm napsam bilemedim.? Tecrübesi olanlar.??
bende sürekli uçuklarım, ilk hamileliğimde doktor vectavir ve zovirax ı kullanma içinde antibiyotik var demişti. aklovir miydi adı tam hatırlayamadım öyle bir krem vermişti ama geçirmedi bende. Sonra internetten bitkisel çözüm ararken sarımsak olayını görmüştüm. Sarımsağı ezip uçuklayan bölgeye sürüyorum 2 3 dk, hemen kurutup 1 2 güne geçiriyor. Birde ilk çıkmaya başladığında fark edersem buz sürüyorum o zaman hiç çıkmadan sönüyor

Bemde ya bisey olursa korkusuyla iciyorum ama nasılsın iciyorum hem dua ediyorum hem içiyorum rabbim yardım etsin inşallah bi sorun olmaz bu arada saglikla tutunurda hayırlı evlat olur inşallah

Bemde ya bisey olursa korkusuyla iciyorum ama nasılsın iciyorum hem dua ediyorum hem içiyorum rabbim yardım etsin inşallah bi sorun olmaz bu arada saglikla tutunurda hayırlı evlat olur inşallah
amin kuzum bakma bende seninle aynı durumdayım ama nikotinleri düşürünce bir tık içimi rahatlattım

inşallah kuzum Rabbim in izniyle herşey güzel güzel ilerlesin inşallah

Pozitif testleri gorunce dayanamayip test yaptim 7 gun olmasina ragmen
Seninle aynı gün beni bat tarihim ben cesaret edemedim erken diye düşündüm çünkü dış gebelikte 7 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti 3 gün kala kaset test yaptım negatifti bat günü yaptım pozitifti 4 gün geçince kan vermiştim 88 çıkmıstı 1 hafta sonra 1260 cıktı covid oldum hastaneye gidemedim kese için 7 gün karantinam biter bitmez gittim 10800 olmuştu ama bebeksağ tüpümdeydi malesef ameliyat olmak zorunda kaldım kalp atışı vardı,
Demem o ki daha çoook erken yapmıssın umudunu yitirme bende heyecanla sabırsızlıkla bekliyorum

Düsun test sevdamin ne derecede olduğunu
Ahahahaha ben bile 5gün kala yaptım sen beni geçmişsin ksjsnsndnd
Benim gibiler için test lazımya bak bende hala sıfır belirti her vücut bir olmuyor ay evet gerçekten çok uğurlu geldi sanki çoğuma gitti normalden fazla kişi gibi geldi bana buay

Encok korktuğum şeyler bugün kese kontrolüm var inşaAllah doğru yere yerleşmiştir
Yaa bak iyiki söyledin tecrübelerini hepimizin aklında bulunsun

Encok korktuğum şeyler bugün kese kontrolüm var inşaAllah doğru yere yerleşmiştir

Yaa bak iyiki söyledin tecrübelerini hepimizin aklında bulunsun
hayır sakın korkma negatifi çağırma , dıs gebelik cok düşük bir risk , bebğim sennle ve sağlıklıdır siz kaç günkala test yaptınız yumurtlamanız kaçındaydı ?

hayır sakın korkma negatifi çağırma , dıs gebelik cok düşük bir risk , bebğim sennle ve sağlıklıdır siz kaç günkala test yaptınız yumurtlamanız kaçındaydı ?
Çatlama adetin 16ıncı günüydü 5gün kala test yaptım silik çıktı 4gün kala koyulaştı gidip test verdim 101 çıktı 2gün kala test verdim 246 çıktı inşaAllah sağlıklıdır dediğin gibi

ben 12 nisanda yumurtladım 13 ü çatladı adetime 6 gün var test yapsam mı acaba zor tutuyorum kendimi
Sende bendensin 26 sı bat ama benim 9 u yumurtlama :))) dün yaptım ben silik çıktı beta 8,77 çıktı. tekrarlıyorum sımdı betayı yükselecek inşallah Predictor yap eğer yapacaksan bence

ben 12 nisanda yumurtladım 13 ü çatladı adetime 6 gün var test yapsam mı acaba zor tutuyorum kendimi
Hayır yapma henüz çok erken 5inci günden başla o da erken gebelik testi ama yine de unutma son gün bile pozitife dönenler var illa 5 6gün kala cıkacak diye bişey yok eğer çıkmazsa da inşaAllah ilk yaptığında görürsün pozitifi

Sende bendensin 26 sı bat ama benim 9 u yumurtlama :))) dün yaptım ben silik çıktı beta 8,77 çıktı. tekrarlıyorum sımdı betayı yükselecek inşallah Predictor yap eğer yapacaksan bence
9zu yumurtlamaysa senin bat tarihin 23 nisan oluyor :) yumurtlamadan tam 14 gün sonra regli olunuyor. O zaman ben cumartesiye kadar bekliyim cumartesi yaparım artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…