Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim adet sancin hani böyle adet olacağını hissedersinya öyle miydi öyle bir sancı miydi
Gerecktenn son dakkaya kadar umudum yoktu ki gelen adet ağrıları bitriyordu hani bitti tamam diyodum ama şükür olmadı gerecktende beklemek umut etmek gerekiyor rabbbim nasip etsin inşallah 🥰

inşallah kuzum çok teşekkür ederim🤍💙🤍💙 inşallah güzel güzel ilerler 🥲 🤲
İlerlicek inşaAllah kuzum 😍 benim de yarın kese kontrol var aklıma binbir türlü şey geliyo doğup da kucağımıza alana kadar böyle endişeyle geçecek ömrümüz🥲🥲
Yok kuzum komple bembeyaz ama normal kaset testti. Umudumu yitirmiyorum ya ilk gebeligimde de 5 gun once negatif gorup 2 gun kala pozitif görmüştüm.Erken gebelikler kargodan gelemedi daha 😂
Hem bata 7gün var hem kaset test ohoo 🤣🤣 kargon gelsin dört beş gün kala başlarsın testlere kuzum inşaAllah ilkinde hemen çıkar😍 ama şunu da unutma son gün bile pozitif gelebilir 🐣

Kızlar benim inanılmaz bel ve sırt ağrım var ya. Kasıklarımdan aşşağı doğru da sıcak bir hisle bacak ağrısı var. Hiç normal değil eklem ağrısı gibi. 🥺
Normal tabisi kız yerleşme şeysidir o bata 7gün kala betanda gebelik çıkmadı mı çok normal bence yerleşme ağrısı olabilir 🥰🥰

Slm kızlar dudağımda uçuk çıktı 😒🙄 uçuk kremi aldım vectavir. acaba hamilelikte zararı olur mu.? 1-2 kez sürdüm napsam bilemedim.? Tecrübesi olanlar.?? 🥺🥺

33 Hamişle ayı yariladık bakalım 40 ı gorucek miyiz 😊😊 Sevgili anne adayları, Aralık anneleri Topigine geçebilirsiniz belirtilerinizle birlikte listeye ekleniyorsunuz bilginize 😊😊😊
Ayyyy bu topik çok uğur getirdi herkese inşallah bizede de getirir Rabbim çocuk sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı zamanda çocuk sahibi olmayı nasip etsin 🥰🥰😰😰😰😰

Evet böyle heran olacam diyip duruyordum lavabodan cikamiyordum oldu. Korkusuyla ama olmadim
Çünkü aynı belirtiler kuzum bütün hamile arkadaşlarım aynısını söyledi regl olacaktım resmen dedi ama gebe çıktılar 🥰 tabiki kimisinde farklı nüksediyor belirtiler ama genel olarak regl ağrısı çekmek regl olacam anlamına gelmez umut kaybetmek yok o yüzden diğer kızlar😍
Slm kızlar dudağımda uçuk çıktı 😒🙄 uçuk kremi aldım vectavir. acaba hamilelikte zararı olur mu.? 1-2 kez sürdüm napsam bilemedim.? Tecrübesi olanlar.?? 🥺🥺
Olmaz Allahın izniyle daha çok yeni bide bata nekadar var bilmiyorum ama yeni dölleniyo sonuçta krem bide yani

Çünkü aynı belirtiler kuzum bütün hamile arkadaşlarım aynısını söyledi regl olacaktım resmen dedi ama gebe çıktılar 🥰 tabiki kimisinde farklı nüksediyor belirtiler ama genel olarak regl ağrısı çekmek regl olacam anlamına gelmez umut kaybetmek yok o yüzden diğer kızlar😍

Olmaz Allahın izniyle daha çok yeni bide bata nekadar var bilmiyorum ama yeni dölleniyo sonuçta krem bide yani
Gercektende öyle ara ara gelen sancılar var bazen hareket edemiyorum bile 🥰🤣

Bende baş ağrısı sinir oluyor napıcam
kuzum aynı gün öğrendik 😍 çok mutlu oldum bende sigara kullanıyorum 😞😞 baktım olacak gibi değil bende nikotin ve zifir oranı en düşük sigarayı aldım günde 1 paket içen ben son 1 aydır dişimi sıkıp nikotin oranı en düşük sigarayı içiyorum ve içerken sürekli su içiyorum ve üstüne yoğurt yiyorum böyle böyle azaltırız inşallah zaten dünden buyana vicdan yaptım dumanı çok içime çekmeden içiple içmemek arasında gidip geliyorum sigara markası winston white kuzum eğer alırsan. inşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🤍 🤲

X