Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çünkü aynı belirtiler kuzum bütün hamile arkadaşlarım aynısını söyledi regl olacaktım resmen dedi ama gebe çıktılar 🥰 tabiki kimisinde farklı nüksediyor belirtiler ama genel olarak regl ağrısı çekmek regl olacam anlamına gelmez umut kaybetmek yok o yüzden diğer kızlar😍

Olmaz Allahın izniyle daha çok yeni bide bata nekadar var bilmiyorum ama yeni dölleniyo sonuçta krem bide yani
6 haftalık olcak canım bi kaç güne :KK66:

bende sürekli uçuklarım, ilk hamileliğimde doktor vectavir ve zovirax ı kullanma içinde antibiyotik var demişti. aklovir miydi adı tam hatırlayamadım öyle bir krem vermişti ama geçirmedi bende. Sonra internetten bitkisel çözüm ararken sarımsak olayını görmüştüm. Sarımsağı ezip uçuklayan bölgeye sürüyorum 2 3 dk, hemen kurutup 1 2 güne geçiriyor. Birde ilk çıkmaya başladığında fark edersem buz sürüyorum o zaman hiç çıkmadan sönüyor
Teşekkür ederim canım ❣️🥰🦦 şu an baya sulu baloncuklu bi halde ağrıda yapıo.. ben uçuk çıkarmam genelde şaşırdım niye oldu 🥺😒

bende sürekli uçuklarım, ilk hamileliğimde doktor vectavir ve zovirax ı kullanma içinde antibiyotik var demişti. aklovir miydi adı tam hatırlayamadım öyle bir krem vermişti ama geçirmedi bende. Sonra internetten bitkisel çözüm ararken sarımsak olayını görmüştüm. Sarımsağı ezip uçuklayan bölgeye sürüyorum 2 3 dk, hemen kurutup 1 2 güne geçiriyor. Birde ilk çıkmaya başladığında fark edersem buz sürüyorum o zaman hiç çıkmadan sönüyor
Denedim şu an çok çok yaktı sarımsak 🥺🥺 öyle böyle değil inşallah geçirir üstüne bal sa sürdüm bi yerde okumuştum 🤔🤓

Teşekkür ederim canım ❣️🥰🦦 şu an baya sulu baloncuklu bi halde ağrıda yapıo.. ben uçuk çıkarmam genelde şaşırdım niye oldu 🥺😒
Doktoruna sor canım ona göre bı ilaç verir kendin gidip alma bazı uçuk ilaçları antibiyotik içeriyor..Numarası varsa ara doktorunu

Kızlar acaba ameliyat sonrası regl tarihi değişirmi tahmini bilgisi olan varmı
Canım ben ameliyat olduğum hafta adet oldum günüme daha 15 gün vardı hatta baya da bir korkmuştum ben sonra dan adet olduğu anlaşıldı doktor ameliyattan sonra böyle olabilir demişti. Hatta bittikten 18 gün sonra falan tekrar adet oldum.

Denedim şu an çok çok yaktı sarımsak 🥺🥺 öyle böyle değil inşallah geçirir üstüne bal sa sürdüm bi yerde okumuştum 🤔🤓
Evet fazlaca yakıyor hatta 😞 inşallah faydası olur. Balı da ben duymamıştım onuda ben deneyeyim :dondurma:

Kızlarr selam size birşey danışmak istiyorum 🙆🏼‍♀️
15 nisan cuma günü yumurtam pik yaptı ve biz en son 12 nisan salı günü birlikte olduk. Kürtajdan sonra 3. Yumurtlamam ve ilk defa bu kadar pik yaptı yumurtam. Yani yumurtadan 3-4 gün önce birlikte olup hamile kalan varmı şansım ne kadar merak ediyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

X