Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 haftalık olcak canım bi kaç güne

Teşekkür ederim canım şu an baya sulu baloncuklu bi halde ağrıda yapıo.. ben uçuk çıkarmam genelde şaşırdım niye oldu

Denedim şu an çok çok yaktı sarımsak öyle böyle değil inşallah geçirir üstüne bal sa sürdüm bi yerde okumuştum

Teşekkür ederim canım şu an baya sulu baloncuklu bi halde ağrıda yapıo.. ben uçuk çıkarmam genelde şaşırdım niye oldu
Doktoruna sor canım ona göre bı ilaç verir kendin gidip alma bazı uçuk ilaçları antibiyotik içeriyor..Numarası varsa ara doktorunu

Kızlar acaba ameliyat sonrası regl tarihi değişirmi tahmini bilgisi olan varmı
Canım ben ameliyat olduğum hafta adet oldum günüme daha 15 gün vardı hatta baya da bir korkmuştum ben sonra dan adet olduğu anlaşıldı doktor ameliyattan sonra böyle olabilir demişti. Hatta bittikten 18 gün sonra falan tekrar adet oldum.

Denedim şu an çok çok yaktı sarımsak öyle böyle değil inşallah geçirir üstüne bal sa sürdüm bi yerde okumuştum
Evet fazlaca yakıyor hatta inşallah faydası olur. Balı da ben duymamıştım onuda ben deneyeyim

Kızlarr selam size birşey danışmak istiyorum
15 nisan cuma günü yumurtam pik yaptı ve biz en son 12 nisan salı günü birlikte olduk. Kürtajdan sonra 3. Yumurtlamam ve ilk defa bu kadar pik yaptı yumurtam. Yani yumurtadan 3-4 gün önce birlikte olup hamile kalan varmı şansım ne kadar merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…