🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Az uyuduğum bir gecenin ardından sabah 11 gibi kahvaltı sonrası yaptığım işler ;

1 makina çamaşır asıldı 1 makina çalıştırıldı

Ev süpürüldü

Bulaşık makinası çalıştırıldı

Yemek yapıldı pilav yapılacak

Valiz boşaltıldı eşyalar yerleştirildi

Yapılacaklar ;

Tarhana bir kez daha yoğrulacak
Pilav yapılacak
Cilt temizliği yapılıp duş alınacak
Bir yere halı almaya gidilip başka bir kişiye satılacak

Bunların hepsi yapıldı

Ek olarak fanus temizlendi balığın suyu değiştirildi
Duşakabin temizlendi
Market alışverişi yapıldı

Yatmadan evvel en az 20 sayfa kitap okunacak

Amin canım inşallah üzgünüm ama elimden gelen birşey yok terapistime götürdük zamana bırakmamızı söyledi elimden gelen herşeyi yaptım
Ergense kötü, bizde de var. Annemin vefatından sonra daha kotu oldu. Yardım almayı da düşündük ama bizde zaman bıraktık şimdilik
Üzmeyin kendinizi hersey olacağına varsın hayırlısıyla

İnşallah toparlanır. Belki şimdi özgürüm kafasindadir sizden uzaktaysa falan
Uludağ Üniversitesinde okuyor aynen özgürleşme sevdası var evi terketti başka bir evimiz var orada kalıyor eşyalarını pılı pırtısını aldı gitti bir de nişanlısı var tutturmuş evlenecekmiş

Kusura bakmayın özel bir durummus. Açıklama yapmak zorunda bıraktığım için özür dilerim.
Umarim telefisi zor kararlar vermeden duzelir

Kusura bakmayın özel bir durummus. Açıklama yapmak zorunda bıraktığım için özür dilerim.
Umarim telefisi zor kararlar vermeden duzelir
Yok önemli değil anlatmak istemesem anlatmazdım zaten derdini söylemeyen derman bulamazmış belki fikir gelir artık ben bir çözüm bulamıyorum zamana bırakıyoruz

Niloyacim bizim geçtiğimiz yollardan geçecek olan gençlere tecrübemiz doğrultusunda yardimci olmak istiyoruz. Bunu ben de çok yapıyorum ama daha konuşurken bile karşıdakinin beni duymadigini hissediyorum.
Bazı şeyler yaşamadan öğrenilmiyor, kardeşin sanırım şu an tam o aşamada yaşamadan ogrenemeyecek. Ayrıntı bilmiyorum. Ama şu aşamada yapabileceğiniz en iyi sey ne yaparsa yapsın destek olmak. En doğruyu seçeceğine inandığınızi hissettirmek ama aynı zaman da yanlış yaparsa da yaninda olacaginizin garantisini vermek

Keşke anlattığın kadar kolay olsa Mikancım biz de genç olduk ama ne bileyim annemize babamıza böyle değildik

Mutluluk tuzağı bitti. Teşekkürler Niloya bu harika kitapla beni buluşturdugun için. 3. Başucu kitabım olarak Kitaplığımda yerini aldı

Mutluluk tuzağı bitti. Teşekkürler Niloya bu harika kitapla beni buluşturdugun için. 3. Başucu kitabım olarak Kitaplığımda yerini aldı
Rica ederim canım ben de beni o kitapla tanıştıran terapistime çok şey borçluyum o kitabı okuduktan sonra hayata bakışım değişti

Ben de senden 3 kitap not aldım
Öfkenin Dansı
Alışkanlıkların gücü
Çizgili Pijamalı Çocuk

Diğer 2 Başucu kitabım
Az seçilen yol
Öfke dansı

Bu ikisini tavsiye ederim
Alışkanlıkların gücü ne yeni başladım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…