🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloyatospikk niloyacım canım arkadaşım ne kadar teşekkür etsem azdır. Annem o kadar mutlu oldu ki. "Rengi çok güzel maşallah arkadaşına" dedi. Bugün yapacağız hemen. Eline, emeğine sağlık. ❤

Eklentiler

• 20210730_160242.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 35
Öyle yorgunum ki henüz 1 saattir oturuyorum akşam yemeğini saymazsak şayet

Gardolap sipariş vermiştik geldi monte edildi. Dolabı sildim yerleştirdim. Olduğu odayı süpürdüm. Her yerlerim ağrıyor. Yarın sabah kahvaltıdan sonra Bursaya dönücez inşallah işlerim var. Aynı zamanda terapistime de uğrayacağım. Buranın havasından mı suyundan mı buraya geldiğimiz zaman sürekli iş yapıyoruz. Yeşillik dinlendiriyor sanırım insan yorulma nedir bilmiyor

Herkese merhabalarrr
Yaklaşık bir buçuk ayın sonunda ameliyat olup iyileştim de geldim
Çok şükür başımdaki kitleden kurtuldum sonuçlar da iyi.
Merhaba
Çok geçmiş olsun sevindim olacağın tam belli değildi dimi bak olmuş kurtulmuşsun bile Allah bir daha yaşatmasın inşallah sonuçlar da iyiymiş ooo süper

Ellerinize sağlık afiyetle yiyin canım
İş sayılmaz mı hiç bir de anneye yardım etmek daha ne olsun bundan iyi iş mi olur
Valla oturduğum yerden dinlene dinlene yaptık, bilirsin manavlar bos mantı sever, benim eşim de Bursanın köyünden manav, ona biraz bos, bize patatesli yaptık, gecen gece rüyama girdi ya tam yicektim Uyandım

12 de eve geldik geldiğimiz gibi terapistime gittik doktorumla bir konu hakkında 20 dk görüşme sağladım az önce eve geldim burası çok sıcakmış yatıp uyuyasım var

12 de eve geldik geldiğimiz gibi terapistime gittik doktorumla bir konu hakkında 20 dk görüşme sağladım az önce eve geldim burası çok sıcakmış yatıp uyuyasım var
Huzursuz bacak sendromu yaşayan arkadaşım geceleri uyuyamıyordu maşallah diyeyim 2 seansta erkenden verim sağladı artık geceleri uyuyor

Ben de 2.5 aydır seansa gitmemiştim 9 Ağustos'a randevumu aldım.

Merhaba
Çok geçmiş olsun sevindim olacağın tam belli değildi dimi bak olmuş kurtulmuşsun bile Allah bir daha yaşatmasın inşallah sonuçlar da iyiymiş ooo süper
Çok sağol. Evet belli değildi. Ama şimdi tüm bilinmezlikler bitti gitti çok şükür hemen şu kontroller bitsin de çocuk yapayım istiyorum

Bu arada buraya böyle bisey yazmak istemiyorum ama size anlatmayi da çok istiyorum.

Bence de en zor kısmı şanslı bi şekilde iyi atlattım
Hayır canım öyle şey olur mu lütfen hastalık da sağlık da biz insanlar için canım paylaşabilirsin benim de dün herşey çok güzeldi dün gece 12.30 da telefon geldi köyde geçirdiğim topladığım tüm güzel enerjimi çekti

Buranin güzel enerjisini bozmak istemediğimi için bdv ye yazdım burası böyle güzel kalsin

Baba yuvamıza tam sahip çıksaydın böyle olmazdı herşey anlaşamayan insanların her zaman ayrılması taraftarıyım ne oldu işte ben yaşadığım sıkıntıları kısmen atlattım şimdi sıra kardeşimde bakalım o atlatabilecek mi öyle yorgunum ki öyle çok bazen alıp başımı başka şehire yerleşmek istiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…