🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ceycey zaten anlaşmazlığa düştük sende ateşle gelme

Amin inşallah canım
Biz de tartışmıştık eşimin annesi ben tanışmadan vefat etti . O annemin adı dedi ben de hamile testini aldığım evimin karşısındaki eczanenin adını beğendim. Eczacının kızının adıydı yani. Sonunda 2 sini de koyduk kurtulduk.

Saat 6 gibi 2. Doz aşımı oldum. Birincide iki gün kolum aşırı ağrımıştı içten içtende yanmıştı. Bakalım bu neler yapacak bana . Gece belli olur

Teşekkür ediyorum. Bugün hem kızılay a gittik hem de avm ye. İkisinde de maskesiz geziyor yiyip içiyordu herkes. Hele Ankara kızılayda sosyal mesafe falan asla yokk. Kıtlıktan çıkmış gibi alışveriş yapılıyordueylüle patlar gene bu virüs en geç

Kesinlikle öyle tatilde de aynıydı Eylül de tam kapanma olacak yine
Ama artık kimse umursamıyor nede olsa bitmeyecek diye

Kesinlikle öyle tatilde de aynıydı Eylül de tam kapanma olacak yine
Ama artık kimse umursamıyor nede olsa bitmeyecek diye
İnsanlarda bıktı yeter artık dediler. Ben 14 ay eve hapis yaşadım. Kimseye gitmedim evime kimseyi davetnwtmedim çocuk okula gitmedi eşim idari izinle işe gitmedi. Ama ilk dozu olunca ben de açılım yaptım avm ye sokak yürüyüşüne gidiyorum . Dışarda yemiyorum paket alıyorum çift maskeye devam . Şeytan her an dürtebilir daha fazla açılım yap diye

Saat 6 gibi 2. Doz aşımı oldum. Birincide iki gün kolum aşırı ağrımıştı içten içtende yanmıştı. Bakalım bu neler yapacak bana . Gece belli olur
Hayırlı olsun canım 2.dozunu da Biontech oldun değil mi burada kaç kişinin yan etki duyuyorum korkuyorum panik atak var bende olmak istiyorum ama vurulunca çok atak yaşarım

Bugün Bimi gördüm aman Allahım dedim bu ne insanlar öyle saldı ki bakalım aşı olunan çok durum ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…