🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Az kalmış canım 12 haftadan sonra azalıyor onlar sonra da bir yiyorsun bir yiyorsun sorma 🤭son ay 2 günde bir kalıp peynir bitiriyordum🤭
Benimde amacım o, herşey yicem 😀 bianda kilo alicam kesin😀doktorum da inanılmaz karşı kiloya ya alma cok diyor hep

25 28 arasıydı ben son ay 2 saatte bir yemek yiyordum gece yatarken 2 de yiyordum sabah 6 da öyle bir acıkıyordum ki öyle böyle değil 2 günde 1 kalıp peyniri ekmekle yediğimi bilirim ama ilk haftalar vermiştim 2 kez hastanede yattım
Demek iştah baya artıyor, normalde olsa insan tutar kendini ama hamileyken zor olur ya

Demek iştah baya artıyor, normalde olsa insan tutar kendini ama hamileyken zor olur ya
Ben hamileyken pilav makarna tatlı çikolata ekmek tuz şeker un felan hiç yemedim aynı zamanda hipertansiyon çıkıyordu yedigimde
Bide iğne oluyordum o yüzden hiç kilo almadım 😬😬 ikinci bebeğime aşırı önlem aldım herşey kontrol altında beslendim 🙄

Ben hamileyken pilav makarna tatlı çikolata ekmek tuz şeker un felan hiç yemedim aynı zamanda hipertansiyon çıkıyordu yedigimde
Bide iğne oluyordum o yüzden hiç kilo almadım 😬😬 ikinci bebeğime aşırı önlem aldım herşey kontrol altında beslendim 🙄
Ne güzel sağlıklı beslenmissin, ben şimdi bile makarna ve ekmek yiyorum bastırıyor biraz bulantimi

İlk bebeğime bende ellerim ayaklarım öyle ödem vardi ki sis içinseydim
Patlatacak gibiydim tuz yedim evet 😞 sonra bebeğimin eşi ayırdı preeklampsi geçirdim ondan kaybettim:KK43:

İlk bebeğime bende ellerim ayaklarım öyle ödem vardi ki sis içinseydim
Patlatacak gibiydim tuz yedim evet 😞 sonra bebeğimin eşi ayırdı preeklampsi geçirdim ondan kaybettim:KK43:
Ne kadarlıkti kıyamam Rabbim sabırlar versin

Gü nay dın🌺🌺🌺
IMG_20210718_122414.jpg

Çilek reçeli yapıldı kavanozlara kondu 6 7 kavanoz oldu
Buranın camları silindi
Eşyalarımız toplandı
Şimdi Bursa'ya dönme zamanı orada da camlarımı silmem gerekiyor çünkü leşşş
:olamaz:

Kurbanımızı da aldık çok şükür

32 haftalıktı canım 7 sene olacak Ağustos 30 unda 😔😔
Ya kiyamam kocamanmis😥benim kızım da 4 buçuk aylikti yeni yeni hareketlerini hissetmeye baslamistim öyle zor geldi ki Eylül 16da 1 sene olcak, hala agliyorum bide şimdiki bebeğim de sağda icim bi tuhaf oluyor her ultrasona girince😥sen neler yasamissindir kim bilir, rabbim cennetinde bulustursun, sana şefaatçi olmayı nasip etsin ins..

Çilek reçeli yapıldı kavanozlara kondu 6 7 kavanoz oldu
Buranın camları silindi
Eşyalarımız toplandı
Şimdi Bursa'ya dönme zamanı orada da camlarımı silmem gerekiyor çünkü leşşş
:olamaz:

Kurbanımızı da aldık çok şükür
Seni gördükçe ev isi yapasım geliyor 😆ama tek yaptığım yatmak arada sıcaktan oda değiştiriyorum tek hareketim bu he bide Habire wcye kalkıyorum 😆

Seni gördükçe ev isi yapasım geliyor 😆ama tek yaptığım yatmak arada sıcaktan oda değiştiriyorum tek hareketim bu he bide Habire wcye kalkıyorum 😆
Normalde ben de öyleyim Bursada yatıp gezip duruyorum ama buranın havasından mıdır nedir bak inan evin tepesine çıkıp çay içemedim sadece evin önünde içebildim akşam 12 ydi biz daha iş yapıyorduk eşimle 🤭gündüz 1 saat şekerleme yaptık ama 🤭

X