🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Burası da çok sıcak ama esinti olduğu için biraz daha ferah burası böyleyse Bursa nasıl sıcaktır dedim hep sabah bahçede kahvaltı yapmak için kızıma yelek giydirdim geldiğimizde hep giydirirdim çünkü sabah da sıcaktı çok şaşırdım
Oyleymis ya teyzemler de sıcak diyor. Of hemde nasıl esmiyor hava cok fena bugün

İkinciye hamileymişsin çok sevindim rabbim sağsalim kucağınıza almaya nasip etsin bunda önlem alıyor musunuz ?
Cok şükür Rabbim bu kez saglikla kucagima almayi nasip etsin ins.. Önlem olarak yine ilaçlarımı devam ediyorum dinleniyorum zaten cok bulantilarim var istesem de bisey yapamıyorum

Oyleymis ya teyzemler de sıcak diyor. Of hemde nasıl esmiyor hava cok fena bugün
Bursayı andık hep eşimle burası böyleyse Bursa nasıldır kimbilir dedik ama burada esinti var o yüzden çekilmez gibi değil pazaryeri çok sıcaktı bugün pazara gittik kasabaya gidince tahinli dondurma yiyor musun Soydan Bozacıda😁

Cok şükür Rabbim bu kez saglikla kucagima almayi nasip etsin ins.. Önlem olarak yine ilaçlarımı devam ediyorum dinleniyorum zaten cok bulantilarim var istesem de bisey yapamıyorum
Kan sulandırıcı iğne oluyor musun 🙄
Coraspin kullanıyor musun ?
Kusura bakma bende bebeğimi kaybettim ikinci bebeğime önlem aldım o yüzden sordum 🙄

Bursayı andık hep eşimle burası böyleyse Bursa nasıldır kimbilir dedik ama burada esinti var o yüzden çekilmez gibi değil pazaryeri çok sıcaktı bugün pazara gittik kasabaya gidince tahinli dondurma yiyor musun Soydan Bozacıda😁
Ah yemem mi mis gibi demi cok severim ☺️ bozaya da bayılırım, bide helvası var meşhur sever misin biraz ağır oluyor ama güzel tadi

Bir zamanlar tarhana bu eleklerden geçirilirmiş şimdi kolaylık robotlar var gerçi hala geçirenler var
IMG_20210717_152206.jpg
IMG_20210717_152203.jpg
IMG_20210717_152200.jpg

Kan sulandırıcı iğne oluyor musun 🙄
Coraspin kullanıyor musun ?
Kusura bakma bende bebeğimi kaybettim ikinci bebeğime önlem aldım o yüzden sordum 🙄
Est ne kusuru, evet ikisini de önlem amacli kullanıyorum, hatta bağışıklık icin de bi ilac kullaniyorum, progestan kullanıyorum,hatta hamile kalmadan önceki ay ecopirin (coraspin muadili) kullandım

Soydan bozacı mı dedin o meşhur pazaryeri de okuyor anavatanı orası 😍😍😍 boza bayılırım hep ya 😋😋😋

X