🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Çok teşekkür ederim nihalim Allah razı olsun çok şükür bir şeyi daha atlattık
swn nasılsın bebiş nasıl bulantıların geçtimii
Bulantılarım daha azaldı Balım. Benim bebe büyüdü bayağı Dün doktor randevum vardı. Kafası, poposu, elleri herşeyi belirgin. ilk 3 ay çok zor geçti. Bulantılar, tüm gün uyku bastırıyor. Geçen hafta bir de üstüne bayıldım ama bu hafta daha rahat geçti. Hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alalım da, bu zorluklardan geçecek.

Aminn canım inşallah, öyle yapıyorum arada annem geliyor toparlayıp süpürüyor sağolsun
Hayırlısıyla atlatalımda canım
Dışarısı öyle sıcak ki evden çıkılacak gibi değil klimalar veli nimet asfalttan nasıl sıcaklık geliyor anlatamam
Felaket sıcak biz klimalarq baktık 3 5binden aşağı yok bizde napalım aldık bir vantilatör hiç yoktan dedik ama çok iyi geldi valla

Çok şükür zor süreci atlattın bayılma için neden oldu acaba çıkardıysan belki besinsiz kaldın vücudun zayıf düşmüştür canım.
Çok şükürr minik insan olmuşş maşallahh cinsiyet tahmini yaptımıı

Cinsiyetini öğrettim Balım. Kızım olacak. Benim yaşım olduğu için kanımdan Dna'sı incelendi. Orta belli oldu.
Antalya çok sıcak. Bir de üstüne hamilelik eklenince bayıldım

Cinsiyetini öğrettim Balım. Kızım olacak. Benim yaşım olduğu için kanımdan Dna'sı incelendi. Orta belli oldu.
Antalya çok sıcak. Bir de üstüne hamilelik eklenince bayıldım
Yaaa maşallah sağlıklı sıhatlı hayırlı bir kızçe olsun inşallah
Dikkat et canım kendine sıcaklarda biraz cıkmamak gerek ama çalışıyosun sanıyorum dikkatli ol

Yaaa maşallah sağlıklı sıhatlı hayırlı bir kızçe olsun inşallah
Dikkat et canım kendine sıcaklarda biraz cıkmamak gerek ama çalışıyosun sanıyorum dikkatli ol
Çalışıyorum Balım. 10 hafta kadar evde dinlendim, part time gittim ama 2 haftadır mecburen iş başı yaptım Ben turizmde çalıştığım işte çok stresli.
İkisi de çok güzel ben de Ece diye burada anket açmıştım
Bence de Ece olsun. Senin kızının adı ne Niloya?

Biz Ece'ye karar vermiştik sonra bir dizide Ahsen ismini duyduk eşimle çok hoşumuza gitti hemen Ahsen diye karar verdik o gün

Bahçemizin gülleri ve çilekleri

Kurbanımızı da aldık çok şükür bu kuzucukları da gördüm resim çektim çok tatlılar

Eklentiler

• IMG_20210716_193147.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20210716_162234.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20210716_162228.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210716_162144.jpg
    177,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210716_162134.jpg
    156,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210716_162129.jpg
    171,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210716_162046.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 29
Biz Ece'ye karar vermiştik sonra bir dizide Ahsen ismini duyduk eşimle çok hoşumuza gitti hemen Ahsen diye karar verdik o gün
Ahsen de güzelmiş Niloya. Bahtı da adı gibi güzel olur inşallah
aa ne güzel tarhana bunlar.kırmızı severim ben de böyle yanii.
Ceycey ben 1 kilo tarhana istedim Niloya'dan. Anne her sene köyden biri yollasın diye beklerdi. Niloya'nın yaptığını görünce kaçırmadım Hamarat arkadaş Niloyatospikk candır ❤

bende mi alsam çok güzel görünüyor valla

Amin canım inşallah sağol

Yollayınca inşallah beğenirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…