🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
17 dk gecikme ile arabaya bindik şükür eğer saat hedefi koyulmazsa evden çıkmak zaman alıyor

Bir de benim şöyle bir huyum var bir yere giderken evim derli toplu olacak bazen evden çıkmayı zorlaştırıyor bu yüzden saat kotası koyuyorum şu saatte hareket saati diye umarım anlatabildim çünkü koşturmaktan baya yoruldum hava aşırı sıcak klima ferahlatır inşallah

Mutfak ev toplandı
1 makina çamaşır dürüldü
Küçük bir valiz çanta hazırlandı
Götürülecekler hazırlandı
Tarhana robottan çekildi

Eşim 1 saatte işleri halledicem demişti o 2 saat oldu 🤣ay olsun hepsini yapmış ya şükür 🤭

Yaa nasıl sevindim😍😍 az önce profiline baktım da bir yerde yazmışsın çok sevindim inşallah sağlıkla kavuşun canım 😍😍
İnşallah niloyamm çok teşekkğr ederimm çok aşırı stresli heyecanlı korkulu süreçlermiş bunlar yaa. Sanki her an kötü birşey olucak gibi geliyor. Ama çok şükür Allahıma inşallah iyi bir şekilde atlatırız artık bu sefer bu süreci 😍😍
Sen nasılsın 🤗🤗

İnşallah niloyamm çok teşekkğr ederimm çok aşırı stresli heyecanlı korkulu süreçlermiş bunlar yaa. Sanki her an kötü birşey olucak gibi geliyor. Ama çok şükür Allahıma inşallah iyi bir şekilde atlatırız artık bu sefer bu süreci 😍😍
Sen nasılsın 🤗🤗
İyiyim ben de çok şükür dün aklıma geldi yarın Cuma gidiceksim diye evet bu süreç biraz zorlu ben de ikincisinde çok korkmuştum öyle böyle değil randevumun olduğu geceler uyku tutmazdı kalp atışını duymuşsun maşallah 🧿 🧿 🧿

İyiyim ben de çok şükür dün aklıma geldi yarın Cuma gidiceksim diye evet bu süreç biraz zorlu ben de ikincisinde çok korkmuştum öyle böyle değil randevumun olduğu geceler uyku tutmazdı kalp atışını duymuşsun maşallah 🧿 🧿 🧿
İkinci randevundamı korkmuştun sende 🤗 çok şükür duyduk inşallah devamına nasipse artık ❤️

Bu haftaki tarhanalar da hazır 😍😍tahminen 4 buçuk kilo kadar çıkacak bu hafta da geçen haftaki siparişler bitti sahiplerine teslim edildi

Eklentiler

• IMG_20210716_105629.jpg
    IMG_20210716_105629.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210716_105613.jpg
    IMG_20210716_105613.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 25
Heee anladım niloşum çok şükür kızın yanında 😍😍
Sen nasılsın neler yapıyorsun benim evi bir görsen heryer heryerde 😂😂
İyiyim canım ben de evet çok şükür kızım yanımda Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻

Boşver evi önemli olan sizin sağlıklı olmanız gün gelir temiz olur sayılı gün geçer biraz sabret ilk 12 hafta önemli çünkü

X