🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İnşAllah Cuma günü iyi haber alırsın şöyle tik tak tik tak diye duy inşallah miniğin kalbini

Bugün kendi köyümüze geldim. Teyzemin mezarını defnettikten sonra hiç gitmemiştim. Okudum ananem ile yan yana yatıyorlar dedemi de ziyaret ettim. Annemle birşeyler ektik. Önceden mezarlığa girmeye korkardım. Sevdiklerin orada olunca girmeye korkmuyorsun. Güzel teyzem benim

Biraz erik topluyoruz kompostalık

Bende senin gibiydim cnm cok korkardım cenazeden mezarliktan, babam öldü, bi süre gidemedim zaten gitsem de aglaya aglaya mahvolurdum, şimdi öyle cok özlüyorum ki mezarlığı, bi yanim, gönlüm hep orda..

Bende senin gibiydim cnm cok korkardım cenazeden mezarliktan, babam öldü, bi süre gidemedim zaten gitsem de aglaya aglaya mahvolurdum, şimdi öyle cok özlüyorum ki mezarlığı, bi yanim, gönlüm hep orda..
Ben de öyle teyzemin baş kısmındaki oyalı tülbentine elledim toprağına su döktüm annem çiçek ekti anlatırken bile boğazım düğümleniyor dedemin mezarı başında konuştum ama inanıyorum ki ahiret var ölmek bir son değil yeni bir hayatın başlangıcı

Aynen öyle cnm kavusucaz bi gün ins sevdiklerimizle, bunun umudu olmasa insan cok zor dayanır sevdiklerinin acisina..

Bugünümden kareler...
Kocam balıktaydı ben köyde...
Yarın yine balığa gideceğim diyen bir koca ve ben sabır çekiyorumdur

Eklentiler

• IMG_20210712_181841.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20210712_181223.jpg
    222,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20210712_181044.jpg
    157,4 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20210712_175719.jpg
    194,2 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210712_164442.jpg
    356,4 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20210712_185513.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 51
Tarhana malzeme alışverişimi yaptım eve geldim 1 saattir oturuyorum. Kalkmam lazım eşim balıktan gelecek birazdan bense 11buçukta evden çıktım az önce girdim. Yemek yapıp tarhana iç harcı için yağ biberlerini hazırlamam lazım bu akşam yeni bir hamur karmalıyım ki bu hafta da bi 4 5 kilo çıkarayım inşallah hadi Bismillah deyip kalkayım yemek yanına da bir tatlı yapayım daha erikler kaynatılıp komposto yapılacak pühüüü

Ben beyaz tarhanayı çok severim annem baharatlı tarhana yapardı kaynanamgil tatildeyken yapmış tarhanaları buna muhacir tarhanası deniyor sanirim
Bı arada Allah bol yemeğe nasip etsin size

Günaydın
Dün akşam çok yoğun geçti
İştem gelince yemek hazirladım
Yemekten sonra bulaşıkları makineye doldurdum çalıştırdım
Duşa girdim biraz da bahçede çay içtik
Hava da serin de çok yorulmuşum erken tattım bugun bugun işteyim akşam çıkışında de anneme gidicem kızım orda kuzenle koşturmacadadir şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…