🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Görümcem manavlarda evli macır tarhanasını unutmuş ben de manav tarhanasını unuttum annem yapınca veriyor 😁gittiğin yere uymak bu olsa gerek 🤭
Aynen ya benim annem de oyle, rahmetli babacım da derdi anneme sen hic macir gibi değilsin 💚 macirlar biraz cimri olur bizim oralarda Allah biliyor ya teyzelerim benim öyle biraz😀ama annem maş eli acaip açık, babam derdi tam manavsin, 😀bu arada okuyanlar dicek bunlar ne diyor macir manav😀😀

Aynen ya benim annem de oyle, rahmetli babacım da derdi anneme sen hic macir gibi değilsin 💚 macirlar biraz cimri olur bizim oralarda Allah biliyor ya teyzelerim benim öyle biraz😀ama annem maş eli acaip açık, babam derdi tam manavsin, 😀bu arada okuyanlar dicek bunlar ne diyor macir manav😀😀
Eşim macır ama ben macır gibiyim eşim eli sıkı değildir ben sıkıyımdır aslında çok sıkı da değil de harcayacağımı harcarım da eşim gibi değilim o birşeyi beğenirse paraya acımaz alır ben öyle değilim alamam😁 okuyanlar anlamaz mı bizim Bursada macır de herkes anlar 🤭

Eşim macır ama ben macır gibiyim eşim eli sıkı değildir ben sıkıyımdır aslında çok sıkı da değil de harcayacağımı harcarım da eşim gibi değilim o birşeyi beğenirse paraya acımaz alır ben öyle değilim alamam😁 okuyanlar anlamaz mı bizim Bursada macır de herkes anlar 🤭
En iyisi seninki☺️ valla ben bi kac kez manavim demiştim aa ne satıyorsun diye sormuşlardi😀😀

Yok kız ben macır değilim ki manavım hem de dibine kadar 😂
Bende azcik macır damari var cimriyim😀 ama severim manavlari da ya cok elleri acik oluyor, bi yandan da kötü her Gittiğimiz yerde yemek koyuyorlar bayramlarda yemezsek küsüyorlar😀annemlerin tarafi da baklava sarma tamam😀

Bende azcik macır damari var cimriyim😀 ama severim manavlari da ya cok elleri acik oluyor, bi yandan da kötü her Gittiğimiz yerde yemek koyuyorlar bayramlarda yemezsek küsüyorlar😀annemlerin tarafi da baklava sarma tamam😀
İşte tam biz öyleyiz yedirme konusunda misafire aynen tarif ettiğin gibi 😍hele bayramlarda cevizli lokum baklava sarma pasta

Bir kez robottan geçirildiler biraz daha kuruduktan sonra 2.kez geçirilecek sonra kurumaya bırakılacaklar

Eklentiler

• IMG_20210710_125310.jpg
    IMG_20210710_125310.jpg
    232,3 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20210710_125254.jpg
    IMG_20210710_125254.jpg
    268 KB · Görüntüleme: 34
Tarhana 2.kez robottan geçirdim ve bitti kurumaya hazırlar daha sonra tartıp birer kiloluk poşetler halinde hazırlayacağım.

Bu sefer farklı birşey yapmayı deneyeceğim. Kavanozlara koyup kavanozu da biraz süsleyip öyle de satışa sunmayı deneyeceğim. Biraz uğraştırıcı fırsatım olursa bakalım deneyeceğim.

Eklentiler

• IMG_20210710_155357.jpg
    IMG_20210710_155357.jpg
    177,9 KB · Görüntüleme: 36
Bugün avm ye geldim kızım oyun parkında ben de kitapçıya girdim. Bir insan kitapçıda heyecanlanır mı çıkmaz istemez mi oradan bayram şekerini nasıl çok seviyorsam kitapları da öyle seviyorum. Saatlerce orada durmak inanılmaz bir zevk bugün turkuaz kapaklardan gidiyorum onu farkettim. 🥰

Eklentiler

• IMG_20210711_160757.jpg
    IMG_20210711_160757.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210711_155346.jpg
    IMG_20210711_155346.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20210711_154554.jpg
    IMG_20210711_154554.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210711_154419.jpg
    IMG_20210711_154419.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210711_154413.jpg
    IMG_20210711_154413.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210711_153142.jpg
    IMG_20210711_153142.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210711_153133.jpg
    IMG_20210711_153133.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 34
Bugün dışarıda biraz kendimize vakit ayırdıktan sonra eve gelince hiç durmadım desem yeridir çay içerken 1 bardak o da o kadarcık oturdum hatta telefonla konuşup aynı anda da viledayla sildim 🤭dedim bu konuşma uzayacak kulaklığı taktım konuşarak sildim kadınlar mı çok konuşuyor yoksa ben mi çok konuşuyorum :KK48:

Yaptığım işlerin hangi birisini yazayım yazmayacağım saat 2 olmuş yine geç yatıyorum :işsiz:yatmam 3 ü bulur 😱

Niloyatospikk Niloyatospikk
Niloyamm nasılsın napıyorsunn. Bu ara hiç yazamıyorum buralara siteye girsemde öyle bakınıp geri çıkıyorum hiç enerjim yok bir ara gitmiştin geri geldin tarhanaların beni benden aldı ellerine sağlıkk😍😍

Niloyatospikk Niloyatospikk
Niloyamm nasılsın napıyorsunn. Bu ara hiç yazamıyorum buralara siteye girsemde öyle bakınıp geri çıkıyorum hiç enerjim yok bir ara gitmiştin geri geldin tarhanaların beni benden aldı ellerine sağlıkk😍😍
Sen yazmasan da ben seni takip ediyorum canım 🥰 bebeğinin durumunu da takip ediyorum canım doktorun dediğini yazmışsın okurken ben de korktum biliyor musun

Sen yazmasan da ben seni takip ediyorum canım 🥰 bebeğinin durumunu da takip ediyorum canım doktorun dediğini yazmışsın okurken ben de korktum biliyor musun
Bende seni takip ediyorum 😍🥰Cuma günü öyle bir şey yaşadım canım ama bakalım daha erkendi diye umuyorum zayıf zayıf var ama biraz daha büyüsün dedi önümüzdeki cuma tekrar gidicez. Biraz lekelenmelerim oluyor o yüzden hep yatıyorum ilaç kullanıyorum o ilaçta beni çok fena yapıyor kolum kanadım kalkmıyor valla

Bende seni takip ediyorum 😍🥰Cuma günü öyle bir şey yaşadım canım ama bakalım daha erkendi diye umuyorum zayıf zayıf var ama biraz daha büyüsün dedi önümüzdeki cuma tekrar gidicez. Biraz lekelenmelerim oluyor o yüzden hep yatıyorum ilaç kullanıyorum o ilaçta beni çok fena yapıyor kolum kanadım kalkmıyor valla
Dinlen canım bol bol lekelenme oluyor ilk 12 hafta ağır birşey kaldırma bir yerlere uzanma kuzenimin kanaması bile oldu ama bebek iyi birşey olmamış doktor yat dinlen demişti inşallah sağlıkla gelsin bebiş canım

Dinlen canım bol bol lekelenme oluyor ilk 12 hafta ağır birşey kaldırma bir yerlere uzanma kuzenimin kanaması bile oldu ama bebek iyi birşey olmamış doktor yat dinlen demişti inşallah sağlıkla gelsin bebiş canım
Gittiğimde benimde iyiydi canım ama dinlen dedi malesef çok yakınım 2 düğün oldu bulunmak zorunda kaldım onlara gittim. Farketttimki arabaya binince daha çok oldu ama artık dinleniyorum çok şükğr atlattık onları da. Az az açık kahverengi oluyor benimde devamlı değil ama günde bir kere mutlaka geliyor 4 gündür falan doktorumda normal dedi. Cuma bir kalp atışını duysak rahatlıcaz inşallah 🙏🏼

X