🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Çarşamba günü dimi canım randevun ben dua ediyorum namazlarımda canım inşallah kabul olsun
Ah canım benim Allah razı olsun yaa ne kadar mutlu ettin beni şuan çok tteşekkür ederimm çarşamba günü evet inşalalh bakalım güzel şeylerle karşılaşırım

Ah canım benim Allah razı olsun yaa ne kadar mutlu ettin beni şuan çok tteşekkür ederimm çarşamba günü evet inşalalh bakalım güzel şeylerle karşılaşırım
Ediyorum canım inan topiğimizin iki bebeği de sağlıkla doğsun Allahım diyorum @Nihal Shibuya için de ediyorum inşallah sağlıkla alın kucağınıza aminnn

Ediyorum canım inan topiğimizin iki bebeği de sağlıkla doğsun Allahım diyorum @Nihal Shibuya için de ediyorum inşallah sağlıkla alın kucağınıza aminnn
Allah razı olsun canımmmm amin inşAllah
niloya benim 2 gündür burnum kanıyor. Kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. O yapar dediler. Senin hamileliğinde olmuş muydu burun kanaman?

Allah razı olsun canımmmm amin inşAllah
niloya benim 2 gündür burnum kanıyor. Kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. O yapar dediler. Senin hamileliğinde olmuş muydu burun kanaman?
Yok canım benim olmadı doktora bir danış kan sulandırıcı iğne yapar mı diye
Ama aşırı sıcaktan kaynaklı burunla alakalı kanama da olabilir devam ediyorsa acile git canım bazen eşimin de kanıyor

Bugün dijital detoks yaptım telefonu 6 8 saat arası kapalı tuttum sadece sabah 1 kez öğleden sonra 1 kez akşam da 1 kez girmiş oldum

Daha çok kitap okumaya vakit ayırmaya çalışacağım.

Kızımı akülü arabasıyla gezdirmeye çıkardım hazır da araba yoğunluğu ve trafik yokken rahatça sürdü kızım

Vee eşim balıktan geldi dün akşam bugün ona vakit ayırdım

Yok canım benim olmadı doktora bir danış kan sulandırıcı iğne yapar mı diye
Ama aşırı sıcaktan kaynaklı burunla alakalı kanama da olabilir devam ediyorsa acile git canım bazen eşimin de kanıyor
Tamam Niloyacım soracağım.
MaşAllah, iradelisin Niloya. Ben 15 dk anca dayanabilirim
enişte bu sefer ne yakalamış

Tamam Niloyacım soracağım.

MaşAllah, iradelisin Niloya. Ben 15 dk anca dayanabilirim
enişte bu sefer ne yakalamış
4 tane yakalamışlar ama bu sefer eve getirmedi 3 kişi gittiler diğerlerine gitti balık sırayla

Sabah girdim internete gün içinde yine kapatacağım telefonumu eşimle birlikteyiz zaten bana ulaşmak isteyen onu arayabilir işlerime bir hafta kadar ara verdim eşim izinde olduğu için köye gideceğiz telefona ihtiyacım yok şuan günde belli saatlerde alıp bakacağım o kadar bazen elime alma isteği oluyor cayıyorum o alışkanlığı azaltacağım kitap okumayı çok azalttığım için bunu biraz uygulamam gerekiyor

Kızım 2 gündür oyun parkı deyip duruyor bugün eşimle götürmeyi düşünüyoruz güzel bir yer açılmış bugün ki planda o var

Şimdi telefonumu yine kapatıyorum

Günaydın Niloyatospikk azmini takdir ediyorum. Ne ben ne eşim 15 dk fazla telefonsuz dayanamayız. uzvumuz gibi olmuş.

Eklentiler

• E93D4820-6580-4AC5-B6F4-9221BD4B4F1B.jpeg
    232,6 KB · Görüntüleme: 27
Günaydın Niloyatospikk azmini takdir ediyorum. Ne ben ne eşim 15 dk fazla telefonsuz dayanamayız. uzvumuz gibi olmuş.
Allahım ne güzel çiçekler yazın şu çiçekleri doğayı görmek o kadar mutlu ediyor ki beni sağol canım biz de oyun parkına geldik kahve içiyoruz girip

Eklentiler

• IMG_20210628_130912.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…