🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
@Nihal Shibuya kocam yeni balıktan geldiydi şuan yine hazırlıklara başladı 2 güne gidiyor yolcu Balıkesir'e bu sefer 😅
Ay keşke benimki de bir yerlere gitse. Tam bu yaz Bodrum’dan iş teklifi geldi. “Sen hamilesin, aklım kalır” dedi 🤦🏻‍♀️
Evlilikte kısa ayrılıklar özlem sağlıyor. Sürekli dip dibe olmak çok yorucu.

İyice hamlamışım 5bin adım zor yaptım
IMG_20210628_200604.jpg
IMG_20210628_200025.jpg

Bugün güzel yürüyüş yaptım verimli bir gün oldu diyebilirim.

Dün yemek dışarıdandı bugün eve dönünce yemek yaptım dün akşam evi süpürmüştüm bugün dipköşe sildim.

Günlük telefon kullanma süremi 3 saat olarak sınırladım son 11 dk telefonumu kapatıp kitap okuyarak günü bitirmeyi düşünüyorum. İyi geceler :KK200:
Screenshot_20210628_213905_com.huawei.health.jpg

Günaydın güzel bir gün diliyorum. :KK200:

Birazdan bulaşık makinasını boşaltıp mutfağı toplayacağım kahvaltı yapıldı

1 makina çamaşır düreceğim

Bugün kendi terapistime yakın bir arkadaşımı götüreceğim ona eşlik edeceğim. Aynı zamanda da 2 ay süreye uzattığımız terapi seansımıza randevu alacağım.

Şuanlık başka bir işim yok

Telefon günlük kullanım süresini 3 saat olarak belirleyerek dün kurala uydum sabah 9.00 akşam 22.00 ekranımı otomatik karartma moduna aldım ve saat sınırlamasına uyuyorum ve daha verimli geçirmek istiyorum günlerimi dün gece yatmadan evvel kitap okudum ve saat 1 olmadan yattım. Belirli hedefler belirledim umarım bunları alışkanlık haline getirebilirim. Ama para harcama konusunda ve sağlıklı beslenme konusunda hala yol katedemiyorum

Günaydın güzel bir gün diliyorum. :KK200:

Birazdan bulaşık makinasını boşaltıp mutfağı toplayacağım kahvaltı yapıldı

1 makina çamaşır düreceğim

Bugün kendi terapistime yakın bir arkadaşımı götüreceğim ona eşlik edeceğim. Aynı zamanda da 2 ay süreye uzattığımız terapi seansımıza randevu alacağım.

Şuanlık başka bir işim yok

Telefon günlük kullanım süresini 3 saat olarak belirleyerek dün kurala uydum sabah 9.00 akşam 22.00 ekranımı otomatik karartma moduna aldım ve saat sınırlamasına uyuyorum ve daha verimli geçirmek istiyorum günlerimi dün gece yatmadan evvel kitap okudum ve saat 1 olmadan yattım. Belirli hedefler belirledim umarım bunları alışkanlık haline getirebilirim. Ama para harcama konusunda ve sağlıklı beslenme konusunda hala yol katedemiyorum
Çok güzel yeni hedeflerin niloşum😍😍

Markete gittim 50tl 25 kuruş verdim geldim evde 2 tane wc kağıdı kaldı sözde wc kağıdı almaya gittim fiyatı ne olmuş öyle almadan geldim en uygun hangi marketteyse orayı bulup almayı düşünüyorum :KK70:

Benimki de tuhaf bir tasarruf bir ayda 2 ayakkabı al wc kağıdına para vermeye üşen:KK70:

İyiyim niloşumm sıcaklardan bunala bunala gün geçirmeye çalışıyorum ne iş yapmak istiyor xanım ne bişey 😬
Ay canım ya inşallah hayal kırıklığımız olmaz 😬😍😍
İnşAllah olmaz canım dua edelim bol bol dün akşam yine adını söyledim inan ki namaz sonrası duamda

Evet çok sıcak yatıp uyuyasım var ama öğleden sonra çıkmam lazım evden

Halıların yıkamadan gelmesini bekliyorum satışını yapıp hemen yeni bir ürün satışına geçmek istiyorum hedefim için para biriktiriyorum 🙄daha katetmem gereken baya bir yol var

İnşAllah olmaz canım dua edelim bol bol dün akşam yine adını söyledim inan ki namaz sonrası duamda

Evet çok sıcak yatıp uyuyasım var ama öğleden sonra çıkmam lazım evden
Allah çokca razı olsun canım sendenn 🤗😍😍
Bende bir süpürge tuttum eve terlemedik yerim kalmadı 😂

X