🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
MaşAllah Niloya Ne kadar çok takipçin varmış.
valla bu popülaritede bize de vakit ayırdığın için şanslı hissettim
Ya güldürdün beni Allah iyiliğini versin burası farklı anonim kişilerle hayatını duygularını paylaşıyorsun gerçek hayatta çok sevmiyorum ben herkesle birşeyler paylaşmayı 2 elimin parmakları ancadır belki o kadar bile değildir

Nihal HALLEYS irtibat numaralarının ortadan verilmesinden rahatsız bu yüzden profilindeki mesajlarını kaldırdı. Siz kaldiramiyorsaniz Mune abladan rica edelim
Bakın ben kana ihtiyaç var derken bile profilimde paylaşmadım numarayı, özelden verdim. Şimdi burada paylaşılması hiç olmadı kızlar. Ayıp ettiniz

Niloyatospikk niloya bu facebook senin mi? Hikayelerine 1000 kişi mi bakıyor Benim hikayeme 9 kişi bakmış.
Mune abla lütfen şu telefon numarası yazan paylaşımı siler misin. Yeğenimin kana ihtiyacı vardı, özelden vermiştim irtibat numarasını ama arkadaşlar buralarda da paylaşmışlar. Lütfen abla rica ediyorum siler misiniz?

Nihal HALLEYS irtibat numaralarının ortadan verilmesinden rahatsız bu yüzden profilindeki mesajlarını kaldırdı. Siz kaldiramiyorsaniz Mune abladan rica edelim
Mesajları düzeltmek için 10 dk kısıtlaması var. Ben numara kime ait bilmiyordum. Kan ihtiyacı için duyuru yapıldı sandım.

Bakın ben kana ihtiyaç var derken bile profilimde paylaşmadım numarayı, özelden verdim. Şimdi burada paylaşılması hiç olmadı kızlar. Ayıp ettiniz

Arkadaşımız kasıtlı olarak paylaşmamış ben de farketmeden paylaştım çok gören olmuş diye paylaşmıştım

Mesajları düzeltmek için 10 dk kısıtlaması var. Ben numara kime ait bilmiyordum. Kan ihtiyacı için duyuru yapıldı sandım.
Ben duyuru yaptım fakat numarayı açıkça yazmadım, özelden veridmki kan verecek kişi olursa irtibat numarası olsun dedim. Ama açıkça yazsaydım kendim de yazabilirim

Arkadaşımız kasıtlı olarak paylaşmamış ben de farketmeden paylaştım çok gören olmuş diye paylaşmıştım
Kaç kişi görmüsse görmüş dönüş yapan yapardı zaten kimse dönüş de yapmamış o listeden bunun neyini paylaşıyorsun Niloya. Kızın özel irtibat numaraları habire ortalarda dolanıyor

hiç birşey anlamadım olanlardan
HALLEYS yeğeni lösemiymiş. Allah acil şifalar versin. Kan lazım olmuş. Niloya kan anonsu yapmış profilinde. Niloyanın 5 bin takipçisi varmış. Hikayesini 1000 kişi görmüş. Ben ne kadar çok takipçin var diye paylaştığı hikayeyi paylaştım. Meğer HALLEYS irtibat olarak kendi telefonunun görünmesini istemiyormuş. Telefonunu özelden sadece kan vermek isteyene verecekmiş. Aralarında yanlış anlaşılma olmuş.
ben mesajımı düzeltemediğim için burdaki fotografı da kaldırmak istiyorlar. Mune ye muhtaç kaldık

hah şimdi anladımm.mune geç geliyor gelince ilgilenir zaten.

Ben de farkına varmadan numarayı paylaşmışım benim de bugünüm yoğundu arada paylaştım bundan da bir ders çıkarmış oldum bir daha kimsenin birşeyini paylaşmam

Niloya Didim’den tam zamanında dönmüşsün. Sel kıyamet olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…