🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Buklet ürünler Odadaki tek kullanımlık ürünlere verdiğimiz ad niloya. Havlu terlik, şampuan, duş jeli, vücut kremi, kulak çöpü, dikiş seti, diş seti, ayakkabı parlatıcısı, makyaj pamuğu. Bizim odadakiler bunlar.
Benim eşimin kuzeni bir kaç senedir kamp yapıyor. Onun 3 oğlu var. Aşırı seviyorlar. Enerjilerini anca atıyorlar. Hem de maliyet daha düşüyor.

Eşim zaten yazın balığa gittiği için kamp hayatını iyi biliyor bizde pek maliyet düşmüyor canım inan Çanakkaleye balığa gidiyor gittiği yol tahmini 250 300 km balık malzemesi yiyecek yol parası balıklara bir çuval mısır cart curt sağlık olsun kasayla balık alıp konu komşu doyar

10 hafta olmuş bile canım maşallah 16.haftada başlarsın karnında hissetmeye nasıl bulantılar azaldı mı biraz

10 hafta olmuş bile canım maşallah 16.haftada başlarsın karnında hissetmeye nasıl bulantılar azaldı mı biraz
Bulantılar tamamen geçmedi ama azaldı Niloyacım. En azından yemek yiyebiliyorum ama nerdeyse tüm gün uyuyorum. Bugün de biraz karnımda adet ağrısına benzer bir şey hissettim. Bunlar ne zaman geçer ki?

Bulantılar tamamen geçmedi ama azaldı Niloyacım. En azından yemek yiyebiliyorum ama nerdeyse tüm gün uyuyorum. Bugün de biraz karnımda adet ağrısına benzer bir şey hissettim. Bunlar ne zaman geçer ki?
O adet ağrısı gibi olan 12 hafta falan sürüyor rahim genişledikçe o ağrı oluyor sonra bünye alışıyor sanırım vücuttaki değişikliğe geçiyor on ağrı sonraki haftalar çok uyumazsın hareketleri hissetmeye başlayınca insan hep onu dinlemek istiyor karnımda hareketler belli olunca hep izliyordum çok az uyuyordum

Halsizlik var kahvaltıyı yaptık müziği açtım bir sürü iş var çamaşırlar asılacak bulaşık makinası boşaltılacak ev süpürülecek daha sonra dışarı çıkıcam dışarıda işlerim var bir satışım var daha sonrasinda biraz kitap okurum yemek yaparım ilanlarla ilgilenirim azcık iş yapayım fena halde parayı tükettim

Hadi inşAllah Niloya. Çoğu bitmiş azı kalmış desene.
Sana da kolay gelsin. Tatil güzeldir de sonrasında ki dağınık yoruyor insanı.

Yaptığım harcamaları da yazıcam bundan sonra buraya

Market 5.25 tl
Ekmek 3 tl
Manav 23 tl
Eczane 21 tl

Toplam 52.25 tl harcamışım kumbaraya da 10 TL ye yakın 1 tl attım kumbaram dolmak üzere boşaltınca dolar yapıp koyacağım kenara inşallah

Ben Facebook kullanmıyorum canım instagram evet bugünki paylaşım 1000 küsür kişi bakmış bir de ben kızımı çok paylaşım yapmıyorum binde bir
MaşAllah Niloya Ne kadar çok takipçin varmış.
valla bu popülaritede bize de vakit ayırdığın için şanslı hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…