🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok kız açıkkenki abiyelerim şimdi kapandım ya ondan bans uygyn olsa giymemmi
Başına eşarp tak yine giy birşey olmaz ben 3-4 sene önce bir düğüne gitmiştim bir kadın sözde tesettürlü ama diz üstü bir elbise giymiş bir tane de siyah ince ten çorap başına da eşarp takmış çok tuhaf gelmişti bana

Bizim salonda kınada sadece kadınlar oluyor sizin orada da öyle değil mi gerçi artık nasıl olur bilmem 1 saatlik kına için salon tutmaz kimse
Ay ne güzel yaa ben bir kere Kahramanmaraş da kadınlar arası bir kınaya katıldım ama yine de damat ve arkadaşları salona gelip halay falan çekmişlerdi

Bizim salonda kınada sadece kadınlar oluyor sizin orada da öyle değil mi gerçi artık nasıl olur bilmem 1 saatlik kına için salon tutmaz kimse
Yok canım burda karışık oluyor hep hatta ben benimkinde ben kına yakılana kadar sadece kadınların oynamasını istemiştim erkekler kenarda durdular kına yakıldıktan sonra katıldılar oynamaya o bile yadırganmıştı
Ahahahah yaaa dimii çok tarz olurum bende gördüm birkaç kere öyle kızdım ama tabi bilemiyosyn herkesin tercihi Hatta birkere sokakta bildiğin kısacık şortlu askılı badili bir kadını başında eşarpla gördüm. Ama kasıtlı yapılmış olabileceğine inanmadım bir hastalığı falanmı gar acaba diye düşündüm mesela saçı falanmı yok ta eşarpla kapatmak istedi diye

Yok bizim burda kınalar kadınlara özgü oluyor başta gelin ile damat çıkıyor sonra damat gidiyor eğlence sonunda da damat yine giriyor kimi zaman ailenin en yakınları damadın arkadaşları falan giriyor

Yok bizim burda kınalar kadınlara özgü oluyor başta gelin ile damat çıkıyor sonra damat gidiyor eğlence sonunda da damat yine giriyor kimi zaman ailenin en yakınları damadın arkadaşları falan giriyor
Aaa öyle daha rahat olunur daha güzel eğlenilir ama yaa dimii burdasa adetler gelenekler daha çok var sanki

Bak o şekilde bende gördüm kadın,uzun kalem etek giymiş bir tane de kısa kollu bir tişört başına da eşarp bağlamış büyük ihtimalle bir rahatsızlığı vardı

Bak o şekilde bende gördüm kadın,uzun kalem etek giymiş bir tane de kısa kollu bir tişört başına da eşarp bağlamış büyük ihtimalle bir rahatsızlığı vardı
Benim gördüğüm uzun değil mini minicik şort bildiğin denize gidiyor gibiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…