🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Geçmiş olsun canım olsun sağlık olsun da işler bir şekilde olur taş mı var böbreğinde
böbreküstü bezi tümörü var ama sorun çıkarması 10 yıldır.bu aralar ağrı yapıyor kontrole gideceğim aşıyı aolayım haftaya randevu alırım.köy nasıldı eğlendiniz mi?

eşim der hep tüm evi satacaksın az kaldı ha ha ha.fazla ne bulsam ya veriyorum ya satıyorum .temizleyemiyorum 20 yaşında değilimmm.gönder evden gitsin gidiyorum ben de

Geçmiş olsun canım kontrollerini aksatma

Yok kız ne eğlenmesi kösülene kadar iş yaptık döndük
olsun taze taze de yersiniz işte ne güzel.benim sadece taze soğanlarım var balkonda.her sene domates çilekte ekerdim büyük saksılara.bu sene yaz gelmedi ekemedimmm

benimki de öyle maalesef.evim yapılsın hemen değiştireceğim.en kolay temizlenen hangisiyse onu alacağımm bezdümmm garii
inşallah birgün bende değiştiririm daha 2 senelik olunca ses edemiyorum ama ocağındanda hiç memnun değilim
ben kıyafet ayakkabı vs ağrlıklı sattığımdan dolap uygulamasında satıyorum ama eşyalar büyükse letgo daha mantıklı sanırım.dolap a büyük eşyada koyuyorlar elden teslim şartıyla
Küçük parçalar benimkileede şu nişanda vs bohça için olan gereksiz şeyler varya şeker gondollarımı ne onlardan falan valla baza içlerinde duruyor ya bu kadar gereksiz benim için

koy dene meraklıları alıyor onları da.bende de varaklı ayna var hiç kullanmadım.onu ekleyeyim hatırlamışken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…