🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende içtim bitirdim yemek yapmaya kalkcam şimdi 😂😂
Ben yemeği yaptım eşim yedi ben diyetteyim ona eşlik edemedim dönünce yiyeceğim kahvaltıyı geç yaptık çünkü

Mutfağı topladım dönünce bulaşık makinasını boşaltırım. Çamaşırlar kurur 2 makina serdim akşama da ütü inşallah oturma odasını dipköşe silicem şimdi dışarıda işlerim var çıktım 5 ten sonra çıkıcam demiştim o saate kadar evdeki yapılacakları da yaptım oh miss😍😍😍

Ben yemeği yaptım eşim yedi ben diyetteyim ona eşlik edemedim dönünce yiyeceğim kahvaltıyı geç yaptık çünkü

Mutfağı topladım dönünce bulaşık makinasını boşaltırım. Çamaşırlar kurur 2 makina serdim akşama da ütü inşallah oturma odasını dipköşe silicem şimdi dışarıda işlerim var çıktım 5 ten sonra çıkıcam demiştim o saate kadar evdeki yapılacakları da yaptım oh miss😍😍😍
Arı gibisin maşallah😍
Bende bir makine çamaşır attım biraz yıkattım şimdi bekletiyorum azcık suyun işinde
Yemek hazırladım yedik topladım
Fırını temizledim of ne yağ birikmiş bidaha her kullanımda silicem böyle çok zorlanıyorum 😒

selam kızlar umarım iyisinizdir .aşım çıktı sonunda yarın gidip yaptıracağımm.darısı size

Arı gibisin maşallah😍
Bende bir makine çamaşır attım biraz yıkattım şimdi bekletiyorum azcık suyun işinde
Yemek hazırladım yedik topladım
Fırını temizledim of ne yağ birikmiş bidaha her kullanımda silicem böyle çok zorlanıyorum 😒
Sağol canım 😍arı lafını duymak iyi geldi darısı karınca 🐜 gibiye :KK70:

Fırının içi neden o kadar kötü oluyor dimi ya sinir oluyorum ben de her kullanımda silmek de zor geliyor sarı bezle silince kapkara oluyor bez

Halıyı gidip aldım Ya.. x olan navigasyon kapıya kadar götürdü 😂

Eve getirdiğim gibi de satıldı Allah bereket versin 🤭daha ilanlara koyacaktım yav🤭
ben 10 gündür hiçbir şey satamadım hatta bir aydır sadece 23 tlye mayo sattım kızın.2. El piyasası da zor durumda.maşallah sana satmaya devammm:anneadayı:

Sağol canım 😍arı lafını duymak iyi geldi darısı karınca 🐜 gibiye :KK70:

Fırının içi neden o kadar kötü oluyor dimi ya sinir oluyorum ben de her kullanımda silmek de zor geliyor sarı bezle silince kapkara oluyor bez
Ay sorma ya çok kötü gerçekten bide ben aptal gibi gidip rezidansı dışarda almışım. Daha da çok zor temizlemesi 😒😒

Kızlar nasıl satıyorsunuz ya bende birsürü kullanmadığım eşya var satmak istiyorum. Şu düğün aşamasında gereksiz alınan birsürü şey var haybeye yer kplıyor🙄

Kızlar nasıl satıyorsunuz ya bende birsürü kullanmadığım eşya var satmak istiyorum. Şu düğün aşamasında gereksiz alınan birsürü şey var haybeye yer kplıyor🙄
ben kıyafet ayakkabı vs ağrlıklı sattığımdan dolap uygulamasında satıyorum ama eşyalar büyükse letgo daha mantıklı sanırım.dolap a büyük eşyada koyuyorlar elden teslim şartıyla

ben kıyafet ayakkabı vs ağrlıklı sattığımdan dolap uygulamasında satıyorum ama eşyalar büyükse letgo daha mantıklı sanırım.dolap a büyük eşyada koyuyorlar elden teslim şartıyla
Ben dolap uygulamasını kiyafetlerimi satmak için indirmiştim bir tane etiketli mont aldım 🤦🏻‍♀️baktım işin tadı yok hemen sildim sözde kıyafet satacaktim

Ben dolap uygulamasını kiyafetlerimi satmak için indirmiştim bir tane etiketli mont aldım 🤦🏻‍♀️baktım işin tadı yok hemen sildim sözde kıyafet satacaktim
ben bir sürü etiketli ürün aldım oradan.piyasadan çok uygun fiyatlara hem de.aldıklarımdan da sattıklarımdan da memnun kaldım

ben 10 gündür hiçbir şey satamadım hatta bir aydır sadece 23 tlye mayo sattım kızın.2. El piyasası da zor durumda.maşallah sana satmaya devammm:anneadayı:
Benim de eskisi gibi satışlar yok koronadan dolayı almaya çok insan gelmiyor vasıtaları kullanmaya korkuyor insanlar ama kapanmadan beri biraz açıldı çok şükür kıyafet ben de pek satamıyorum bayadır ev ürünleri daha çok gidiyor

Dolabı sevmedim ben ama gardropstan çok satış yaptım hatta çok ilgilenmediğim halde 792 tl lik satış yapmışım ilgilensem daha çok olur herhalde

X