🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sende köye giderken yaptın kız bütün işleri
Bana da arada geliyor arada gidiyor Evet ama vileda veya mopla köşelerin hiç temizlenmediğini farkettim elle silerken
Yok kız ne yapması sadece mutfağı sildim o kadar derli toplu bıraktım hepsi bu 3 makina çamaşır atılacak ütü yapılacak ev süpürülecek silinecek püüüğüüüü

Yok kız ne yapması sadece mutfağı sildim o kadar derli toplu bıraktım hepsi bu 3 makina çamaşır atılacak ütü yapılacak ev süpürülecek silinecek püüüğüüüü
Ütü bende de var yaa yarına artık oda ev işim yok tvnin karşısına kurarım ütü masasını açarım bi dizi

Az önce bir bayanla buluştum ondan baya birşey aldım telefonla konuştuğumda yeni Türkçe öğrenmiş biriydi buluşunca sordum nerelisiniz dedim Ukrayna dedi maşallah güzel kadın uygun veriyorum taşınıcam dedi nereye taşınacaksınız dedim eve dedi eve derken nasıl yani dedim Ukraynaya dedi ya neden gidiyorsunuz dedim evleniyorum dedi bir poşet kiraz vardı elimde ona poşet verdim al elinle koy dedim korona var ondan ben elimle koymuyorum dedim çekindi koymaya ben de elimle pancak pancak poşete kiraz koydum verdim ama ben çok mahçup oluyorum dedi yarım Türkçe ile bol bol yıkayıp yiyin afiyetle dedim Türkiyeden bir anı olsun

Bugün evin dağınıklığını gördükçe senin yaptığın işler aklıma geliyor çantaları bile boşaltmadım daha az önce annemlerden geldim yarın artık öyle uykum var ki
Şimdi yorgunluğunu at bir güzel. Bide sende köyde birsürü iş yaptın. Şimdi güZelce dinlen niloşum bol enerji depola yarın bomba gibi kalk

Ben okumuştum seni geçmişte baya aktif birisin örgü gibi birşeyler yaptığın aklımda kaldı fikir olarak yaptığın şeyleri paylaşırsan sevinirim etamin işliyordum yarım bıraktım
Yok yok ne aktifligi yaadayim ben hep ya da gezmede. Gezmede dediğim de ailemin evine gidiyorum. Ama güzel olduğunu düşünürsem atarım resim

Yataklar toplandı
Mutfak toplandı
1 makina çamaşır asıldı 1 makina daha atıldı
1 makina daha atılacak beyazlar kaldı
Bulaşık makinası çalıştırıldı
Çantalar boşaltıldı yerleştirildi
Çiçekler sulandı
Yemek ocağa kondu pilav cacık yapılacak

Saat 5 ten sonra evden çıkmam lazım biraz işlerim var dışarıda birinden halı almaya gideceğim başkasına satacağım

Sonra eve gelince kuruyan çamaşırlar dürülüp ütü yapılacak
Oturma odası dipköşe silinecek

2 tane geçmiş olsun telefon görüşmesi yapılacak bugün bunları yapmam lazım

Maşallah harikasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…