🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloyatospikk möhteşem möhteşem butonu az kalıyor

ben kahvaltı hazırladım yaptık bulaşıkları tezgaha zor aldım çok ağrım var dün çatlatma iğnesi oldum ondan sanırım ama 3. Ye oluyorum hiç bu kadar ağrım olmamıştı

Bugün ikinci kahve sonra yürüyüşe çıkayım başım ağrıyor buraya gelince oksijen çarpıyor büyük ihtimal şehrin pis havasından temiz havaya geçince doğal olarak etkileniyor insan

Aa neden öyle oldu acaba geçmiş olsun ağrı kesici vermedi mi ağrı yapabilir dedi mi Dr
Yok canım hiç vermedi. Daha önce 2 kere oldm böyşe olmamıştı. Şimdi bilmiyorum dün baya gelişmişler demişti. Şimdi internetten bakıyorumda iğneden sonra biraz daha olgunlaşıp çatlıyorlarmış galiba. O olgunlaşmamı oluyor acaba da ağrı yapıyor diye düşündüm şimdi inşallah kötü biiey değildir de

Sen yine de doktora sor canım

Oo maşallah köyde ama yorulduğunu hissetmez insan çok temiz hAva mis gibi dinc hissedersin

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun niloşumm nice birlikte sağlıklı huzurlu kızınızla seneleree
Sağol canım Amin inşallah Allah herkesin yuvasına huzur saadet versin canım size de en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin Allah

Hiç dinç hissetmiyorum kendimi inan

Sağol canım Amin inşallah Allah herkesin yuvasına huzur saadet versin canım size de en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin Allah

Hiç dinç hissetmiyorum kendimi inan
Amin canım benim aaa neden öyle ya çok işmi yaptın bugün
Cookiie mimariyem geçmiş olsun. Şimdi daha iyisin inşAllah?
Niloyatospikk niloya Allah bir yastıkta kocatsın. Evinizden huzur, mutluluk kahkaha eksik olmasın
kaçıncı seneniz?
Sağolasın canım nihalim şuan daha iyiyim baya bi hafifledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…