🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Lisede bir arkadaşımın kıvırcık bonustu bir de o kadar beğeniyordum ki onun saçlarını havalı havalı perma yapınca yine de onun gibi olmadı ama perma yaptırınca hiç taramıyordum ha ha
Öyle bonus gibi değilde benimde perma gibi hatta karabükte okuyodum ben arkadaşım orda perma yaptırcaktı kaç tane kuaföre gittiysek kuaförler benimkileri perma sanmıştı bende duştan duşa tarıyorum kuruyken taranmazki cünkü tarayınca koyun yünü gibi oluyo

Evet kuruyken tarayınca öyle oluyor yok düz saç tarama istiyor ya kıvırcık olunca taramıyordum
Çok gür değil demek ki senin ondan perma gibi duruyordur benim arkadaşın baya gürdü o da düzleştirip duruyordu

Sabah erken kalktım akşama ben de duş alıcam adetim bitiyor çünkü

Güzellik uykusuna yatıp azcık güzelleşelim
Hadi geçmiş olsun bugün duş günü
Sen zaten güzelsin niloşum ama uyu yine de iyi uykular hadi çok uyuma ama akşam erken yatar sanah yine erken kalkarız zerre kızmasın

Evet gür değil fazla yani yine kabarıyo ama bi bonus kadar değil kapanınca zaten hiç anlamı kalmadı ama hoşuma gidiyodu düz saçıda seviyorum kıvırcık sacıda

Hadi geçmiş olsun bugün duş günü
Sen zaten güzelsin niloşum ama uyu yine de iyi uykular hadi çok uyuma ama akşam erken yatar sanah yine erken kalkarız zerre kızmasın
Ha ha aynen zerre kızıyor
Sağol canım benim hepimiz güzeliz gönlümüz güzel siz de güzelsin demeseniz kocamın söylediği yok iltifat etmez kendimi baya kötü hissediyorum

Bugün topikçe aklanıp paklanıyoruz inşallah

Evet gür değil fazla yani yine kabarıyo ama bi bonus kadar değil kapanınca zaten hiç anlamı kalmadı ama hoşuma gidiyodu düz saçıda seviyorum kıvırcık sacıda
Bonus olmasa da ben kıvırcık saçı seviyorum arada değişiklik istiyor insan ben de ombre yaptırmak istiyorum kuaföre gitmeye hiç cesaretim yok

Onlar köprüyü geçene kadar dedi valla sonra yok biz deriz birbirimize boşver ihtiyacımız yok onlara
Evet bugün mis kokular geliyor topikten
Bonus olmasa da ben kıvırcık saçı seviyorum arada değişiklik istiyor insan ben de ombre yaptırmak istiyorum kuaföre gitmeye hiç cesaretim yok
Yaza biraz belki kontrol altına alınırsa gidersin canım

Yok sevmiyorum küçükken çok dışlandım ve dalga konusu olduğum için travma oldu sanırım
Aa kıvırcık saçın nesiyle dalga geçildiki
Gerçi çocuk aklı olabilir de. Hiç öyle düşünme bence canım çok güzel duruyor. Eğer yine de sevemiyosan kalıcı fönler varya onlardan yaptır istersen

Yok ya ne gerek var zaten birtek evde açıyorum saçımı onun içinde fön yaptırmaya gerek yok

Kizlar kafamin sol tarafına sanki bıçak saplanıyor gibi 10 dakikaya bir ağrı girip çıkıyor nedir ki bu bilen var mi ya da yaşayan duyan ?

Kizlar kafamin sol tarafına sanki bıçak saplanıyor gibi 10 dakikaya bir ağrı girip çıkıyor nedir ki bu bilen var mi ya da yaşayan duyan ?
Üşütmüş olabilir misin, saçın ıslak kalıp rüzgâr alıp?

Yok sevmiyorum küçükken çok dışlandım ve dalga konusu olduğum için travma oldu sanırım
Aman küçükken çocuklar saçma sapan kulp takıyor birbirine onun için niye üzülesin bana da dört göz derlerdi gözlük taktığım için hiç kafaya takmam şimdi tarz olsun diye gidip gözlük alıyorum

Çocuk olduğum için bu kadar mantıklı düşünemedim ,zaten şimdilerde beğeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…