🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kız domestosu kıyafette nasıl kullanıyosunn renk değiştirmiyo ben kıyafetlere hep bingo oksijen. Bi yöntemi varsa bileyim😂
Bingo oksijen leke çıkarıyor mu nasıl bir deterjan bakayım ilk defa duydum
Domestosu direkt yüzeye sıkmıyorum ilk başta süngere döküyorum kumaşın üzerinden lekeye sürüyorum hemen duruluyorum yoksa bazı lekeler çok inatçı çıkmıyor

Bingo oksijen leke çıkarıyor mu nasıl bir deterjan bakayım ilk defa duydum
Domestosu direkt yüzeye sıkmıyorum ilk başta süngere döküyorum kumaşın üzerinden lekeye sürüyorum hemen duruluyorum yoksa bazı lekeler çok inatçı çıkmıyor
Çamaşır deterjanını hiç kullanmadımda çamaşır suyunu çok kullandım canım hem kokusu çok güzel okaliptus kokulu diğer çamaşır suları gibi tıkamıyor. Leke direk leke üzerine uygulamadım hiç ama temizliği güzel valla. Renkli çamaşırlara çamaşır suyunu kullanmaya korkuyorum rengini alıyo diye. Ama onda renk alma yok 😂

Çamaşır deterjanını hiç kullanmadımda çamaşır suyunu çok kullandım canım hem kokusu çok güzel okaliptus kokulu diğer çamaşır suları gibi tıkamıyor. Leke direk leke üzerine uygulamadım hiç ama temizliği güzel valla. Renkli çamaşırlara çamaşır suyunu kullanmaya korkuyorum rengini alıyo diye. Ama onda renk alma yok 😂
Ben de renklilere çok dikkatli oluyorum kullanırken domestosu akızımın kıyafetlerinde çıkmayan lekeler oluyor ben de öyle aman temiz olsun da leke çıkmazsa çıkmasın diyen biri değilim illa tertemiz olacak bu yöntemi deniyorum hemen üzerine su tutup yıkıyorum leke de çıkıyor

Ben de renklilere çok dikkatli oluyorum kullanırken domestosu akızımın kıyafetlerinde çıkmayan lekeler oluyor ben de öyle aman temiz olsun da leke çıkmazsa çıkmasın diyen biri değilim illa tertemiz olacak bu yöntemi deniyorum hemen üzerine su tutup yıkıyorum leke de çıkıyor
Almıyor yani rengini çamaşırın bunu öğrendiğim iyi oldu 😍

Evet canım 4 senelik 😍
Sevimli sevimli de tam bir cadı😂bizi hizaya sokuyor görsen 😂sabah uyanınca erkenden kalkın çabuk sabah oldu diyor 😂
Ahaha yaa maşallah 😂😂
Bende kıvırcığım tabi şimdi kapandığım için bi anlamı yokta açıkken hoşuma gidiyodu sen sevmiyomusun 😞
Direkt kumaşa sürmüyorum denemedim evet domestos marka rengi almıyor bulaşık süngeri var bunun için banyoda süngere sürüp leke üzerinde gezdirip bekletmeden hemen yıkıyorum leke çıkıyor
Tamam canım bu yöntemi denicem bişey olduğunda bende 🤩

Ahaha yaa maşallah 😂😂

Bende kıvırcığım tabi şimdi kapandığım için bi anlamı yokta açıkken hoşuma gidiyodu sen sevmiyomusun 😞

Tamam canım bu yöntemi denicem bişey olduğunda bende 🤩
Lisede bir arkadaşımın kıvırcık bonustu bir de o kadar beğeniyordum ki onun saçlarını havalı havalı perma yapınca yine de onun gibi olmadı ama perma yaptırınca hiç taramıyordum ha ha 😂

X