🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Laf aramizda kalsın, ben bazi aksamlar masayı bırakıp oturma odasina geciyorum 🙈🤭 Niloya beni bu konudan kovarmış şimdi 😄
Masayı eşim topluyor aslında .
Ama makineye kim koyacak tabi ki ben 🤦

Kahvaltı hazırlamaktan da hiç hazetmem.
Ay ben genel olarak hiç bı iş yapmayı sevmiyorum heralde 😂😂😂ne faydasizmisim

Laf aramizda kalsın, ben bazi aksamlar masayı bırakıp oturma odasina geciyorum 🙈🤭 Niloya beni bu konudan kovarmış şimdi 😄
Laf aramızda kalsın bende öyle yapıyodum önceden akşam yemeğini 5 bucukta yiyoduk sofrayı bırakıp salona gelip esra erolu izliyodum bitince gidio topluyorum😂 şimdi mutfağa tv kurdukda ne izliceksem sofrayı toplarken izliyorum :KK70: :KK70:

Laf aramızda kalsın bende öyle yapıyodum önceden akşam yemeğini 5 bucukta yiyoduk sofrayı bırakıp salona gelip esra erolu izliyodum bitince gidio topluyorum😂 şimdi mutfağa tv kurdukda ne izliceksem sofrayı toplarken izliyorum :KK70: :KK70:
Süper çözüm 😄👍🏻

Bende bı aloevera var sulanacak .

O da sulasam küser sulamasam küser ne istiyor ben anlamadım
Ugrasamiyorum artık
canın cehenneme dostum dedim 😛
Kız benim kullanmadığım oda da aloevera m sulamayı unutuyorum aylarca. Hep duruyo öyle garip ne ölüyo ne büyüyo😂😂
Ben de camasir serip cicek sulayacagim ama onu da yapmadım daha. Tv önüne geldim zararli seyler tıkındım. Ne ayıp 🙈
Afiyet olsunda bidaha yeme pis şeyler yemeyelim 😂😂 ben çamaşırları hava kararmadan topluyorum ıslakta olsa iöerde kurutmaya deval ediyorum bizim burdaki kuşların napcağı belli olmuyo 😂😂😂

Kız benim kullanmadığım oda da aloevera m sulamayı unutuyorum aylarca. Hep duruyo öyle garip ne ölüyo ne büyüyo😂😂

Afiyet olsunda bidaha yeme pis şeyler yemeyelim 😂😂 ben çamaşırları hava kararmadan topluyorum ıslakta olsa iöerde kurutmaya deval ediyorum bizim burdaki kuşların napcağı belli olmuyo 😂😂😂
İşte büyüsün artık.
Milletin ki pat pat yavruluyor bı de .

X