🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Muhteşem butonu az kalır canım ellerine sağlık

Oh oh tertemiz olmuştur evin

Bizde ablam ile birlikte bayaa bir iş yaptık hatta ben araya kişisel temizlik de sıkıştırdım şimdi duş alacağım
Kolay gelsin size de Sıhatler olsunn bende birazdan o işleri halledip kuranın başına oturcam

Ben cif kullanıyorum bir de kireç sökücüler var ya fıs fıs şeklinde lavabolara onu kullanıyorum canım hep çamaşır suyu kullanmıyorum

Ben cif kullanıyorum bir de kireç sökücüler var ya fıs fıs şeklinde lavabolara onu kullanıyorum canım hep çamaşır suyu kullanmıyorum
Lavaboya bende cifin banyo olan bişeyi varya lavanta kokulu onu kullanıyorum çok kokusu beni cezbediyo ama klozete işte yine çamaşır suyu döküyorum

Lavaboya bende cifin banyo olan bişeyi varya lavanta kokulu onu kullanıyorum çok kokusu beni cezbediyo ama klozete işte yine çamaşır suyu döküyorum
Yok ben klozete falan hani cillet bankler var ya fıs fıs onlardan kullanıyorum ama arada çamaşır suyu da tabii kullanırım hep çamaşır suyu dökme kıs pahalı

Adımmatiği koydum güzel yürüdüm kızçeyi gezdirdim yorulmuşum azcık da ip atlıcam şimdi evde çünkü dondurma yedim

Eklentiler

• Screenshot_20210514_153624_com.huawei.health.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210514_143732.jpg
    168,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210514_141044.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 25
Yok ben klozete falan hani cillet bankler var ya fıs fıs onlardan kullanıyorum ama arada çamaşır suyu da tabii kullanırım hep çamaşır suyu dökme kıs pahalı
dur bende onlardan alayım bimdeki daha ucuz kız ondan alıyorum ama zararlı diye işte biraz azaltmak istiyorum

Evet oruçlu gibi sanıyorum kendimi az önce dışarıda su şişesini kafama dikerken birileri görecek sandım kendimi
Bende yemeğin tuzuna bakcam bakamıyorum dedim oruc geçti ya kendime

dur bende onlardan alayım bimdeki daha ucuz kız ondan alıyorum ama zararlı diye işte biraz azaltmak istiyorum

Bende yemeğin tuzuna bakcam bakamıyorum dedim oruc geçti ya kendime
Bimdekini ben de alıyorum da mesela bir kıyafette çıkmayan leke için bimdeki tuhaf yapıyor kumaşı bozuyor o yüzden domestos da alırım eve wc lere bimdekini

Bimdekini ben de alıyorum da mesela bir kıyafette çıkmayan leke için bimdeki tuhaf yapıyor kumaşı bozuyor o yüzden domestos da alırım eve wc lere bimdekini
Kız domestosu kıyafette nasıl kullanıyosunn renk değiştirmiyo ben kıyafetlere hep bingo oksijen. Bi yöntemi varsa bileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…