🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugun sadece 2000 adim attim cunku sabah kopekleri ben cikartmadim.
Anneler gunu hediyelerini siparis ettim.
Toplam 48 sayfa kitap okudum.
Evi havalandirdim yataklari topladim.
Yemekleri yaptik annemle.
1 makina camasir yikandi, asildi.
Hastaneye gittim. Ordan kacak kacak yeni eve bi ugradik tadilat var ona bakip kactik.
1 bölüm leyla ile mecnun izledim. Bu uzun uzun :) eskisi gibi 2 3 bölüm izlenmiyor.

Namaz kilmadim zaten, meal de okumadim.

Performansim düsük. Saglik olsun her gün de cok verimli olacak degil ya

Ben isterdim köy gibi yerde yasamak ya.
Eski esim balikesirliydi o kadar yalvardim ki orda yasayalim diye, yok köy gibi dedi gitmedi
2010dan beri türkiyedeyim, istanbulda

Kac yildir antalyadasiniz?
Ben bekarken 1,5 sene kaldım. Evlendim, şimdi 1 senedir burdayız.
Balıkesir muazzam bir yer. kazdağlarına gittik biz. Türkiye’de oksijenin en bol olduğu yermiş. İnsan temizlendiğini hissediyor.

Ben bekarken 1,5 sene kaldım. Evlendim, şimdi 1 senedir burdayız.
Balıkesir muazzam bir yer. kazdağlarına gittik biz. Türkiye’de oksijenin en bol olduğu yermiş. İnsan temizlendiğini hissediyor.

Antalyanin her yerini tabi bilmiyorum da bildiklerimden bana kemer muazzam geliyor.

Esimin köyü de kazdaglarindaydi ne cok istedim :))) gitmedi. Sıkıcı yer tatilde gitmeye benzemez sürekli yasamak dedi.

Çok katilasim geldi ben de çok sorun yaşıyorum böyle yeniden mi baslatsaniz

Antalyanin her yerini tabi bilmiyorum da bildiklerimden bana kemer muazzam geliyor.

Esimin köyü de kazdaglarindaydi ne cok istedim :))) gitmedi. Sıkıcı yer tatilde gitmeye benzemez sürekli yasamak dedi.
Biraz haklıymış aslında. İstanbul’da yaşamaya alışkın insanlara Ankara bile küçük, renksiz, sıkıcı geliyor. Biz de eşimle çok güzel kaplıcaya gittik, aile odası vardı. Orayı kiraladık. Termal sularda küçük bir küvet vardı. Mis gibi ruhumuzu arındırdık. Ama tabii belli zaman sonra o haraketliliği arıyorsun. Belki 50 yaşlarda filan olabilir.

Güre tarafinda miydi?
Benim hayattan beklentim cok dusuk galiba ya :)
Sevdigim insan yanimda olsun hic bisey aramiyorum baska.
Spor yapiym, guzel besleniym, dizi izleyip kitap okuyayim. Iste köy gibi yer olursa hem guzel de nefes aliriz. Bitti bu kadar :)

Ama yalnizken böyle degilim icimden tuketim cilgini, gezgin, doymayan bir canavar cikiyor yalnizken.

Eylülden beri kolun alcida mi GeyikliGece . Neden ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…