🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloya sepete koymuşlar. Benim ilk gittiğimdekinde numara yoktu. 3. Gittiğimde buldum.

teşekkür ederim GeyikliGece sen nasılsın? Kolunda da bir problem varmış canım senin Kırdın filan mı

Seni pamuklara sarmak istiyorum bu dönemde yaa 3 bim mi gezdin ben gezseydim bulsaydim senin icin

Kırık evet, malesef cift yerden kirik ve kaynamamis
Bunun disinda iyiyim tesekkurler

Yaparsın iki güne.
Hemen biter sizin evde güllaç

Bugun bile bitebilir yarin num num num helvaaa

Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım
Evet canım
Kız benimde almam gerek yaa. Olanlar olmuyo giyince nefessiz kalıyorum bitane ayıptır söylemesi vardı oda olay anında yırtıldı
Fantezi gecelik falan noluyor burada
Polarlardan kurtulup arada öylede takılıyoruz kahvem

Seni pamuklara sarmak istiyorum bu dönemde yaa 3 bim mi gezdin ben gezseydim bulsaydim senin icin

Kırık evet, malesef cift yerden kirik ve kaynamamis
Bunun disinda iyiyim tesekkurler
Canımmm hatta bir tanesinde kuyruk vardı, ona girmedim
Allah acil şifalar versin sana
GeyikliGece bende istanbul’da yaşadım uzun seneler. Üsküdar, ataşehir, bahçeşehir, beylikdüzü dolaştım. Şimdi iş sebebiyle Antalya’dayız. Köy gibi buralar

Bizim insanimiz yalandan çalmaktan dedikodudan iftiradan kalp kırmaktan utanmaz

Külot sütyen seksi çamaşır isterken utancindan ölür

Güle güle giy niloya masum Niloyanın içinde vamp bir kadın yatıyor demek ki

Ahahaha ama kimene cidden en iyisini yapıyosun boşverr öyle tanga manga dan utanmam da diğer türlülerden hani azcık bakamam rahat rahat

Ne utanıcam ki satıcılar bayan ilgilenen kişi bayan eşiyle giren kişi olursa mağazaya da utanmam napayım yani erkek girdi diye de almıcam mıeşim yeni evliyken yalnız bir kez mağazaya gidip bana almıştı biraz zor oldu ama aldım dedi

Ben isterdim köy gibi yerde yasamak ya.
Eski esim balikesirliydi o kadar yalvardim ki orda yasayalim diye, yok köy gibi dedi gitmedi
2010dan beri türkiyedeyim, istanbulda

Kac yildir antalyadasiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…