🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eşim işten geldi oğlumu biraz apartmanın kapısına indirdi hava alsın diye . Çünkü 2 gündür ayakkabılarını alıp kapının arkasında bekliyordu biliyorum çıkmaması lazım ama durdurmadım artık

Dondurma yedik biz de boğazlar şişince bıraktık eşim dondurma alayım mı gelirken diyor yok yok istemem
Ispanak yemeğini çok severim afiyet olsun inşallah
Ben yaz kış severimde isteyince eşim kızardı hep. Şimdi kendi taktı her akşam istiyo vişne limon ferahlık veriyomuş
Sağolasın canım hepimize afiyet olsun

Ama çok kalbe değer veren bir insansın bak diğer üyenin umrunda bile olmadı ne kadar ince fikirlisin ki geldin gönlümü aldın ben bunu hiç unutmam canım
Ama çok kalbe değer veren bir insansın bak diğer üyenin umrunda bile olmadı ne kadar ince fikirlisin ki geldin gönlümü aldın ben bunu hiç unutmam canım
seninde iyi ve ince birisi olduğunu hissediğim için içimde kaldı canım öyle bişey. Hiçbir zaman haketmeyen birisine yalnış bir davranışım olsun istemem çünkü

Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım

Bende Bim’den terlikleri aldım. Yarından sonra bunları da bulamayacağız. Koku yapmaz inşAllah.
ilaçlarımı da aldım.
iftarı bekliyorum. Taze fasulye varmış personel yemeği.

Eklentiler

• CA92EF7F-D24A-4F8D-BE62-62C318B59EE1.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 32
Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım

Bizim icimiz gecmis ha, 1 ay evvel bastan asagi kiyafet aldim. Kuzulu, tavsanli, kedili pijama aldim ahahah

Ruhum yasli benim ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…