🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloya sepete koymuşlar. Benim ilk gittiğimdekinde numara yoktu. 3. Gittiğimde buldum.

teşekkür ederim GeyikliGece GeyikliGece sen nasılsın? Kolunda da bir problem varmış canım senin 😕 Kırdın filan mı

Seni pamuklara sarmak istiyorum bu dönemde yaa 3 bim mi gezdin 🥺 ben gezseydim bulsaydim senin icin 🥺🥺

Kırık evet, malesef cift yerden kirik ve kaynamamis 😏😏😏
Bunun disinda iyiyim tesekkurler 🙏

Yaparsın iki güne.
Hemen biter sizin evde güllaç
😊

Bugun bile bitebilir 🤣🤣 yarin num num num helvaaa 💙🙏

Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli 😂

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini 🥰😘🤗ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım 😂😂
Evet canım😍😘
Kız benimde almam gerek yaa. Olanlar olmuyo giyince nefessiz kalıyorum😂😂 bitane ayıptır söylemesi vardı oda olay anında yırtıldı :olamaz::KK48:
Fantezi gecelik falan noluyor burada :KK53:
Polarlardan kurtulup arada öylede takılıyoruz kahvem😂😂😂

Seni pamuklara sarmak istiyorum bu dönemde yaa 3 bim mi gezdin 🥺 ben gezseydim bulsaydim senin icin 🥺🥺

Kırık evet, malesef cift yerden kirik ve kaynamamis 😏😏😏
Bunun disinda iyiyim tesekkurler 🙏
Canımmm ❤️❤️ hatta bir tanesinde kuyruk vardı, ona girmedim 😕
Allah acil şifalar versin sana 🙏🏻
GeyikliGece GeyikliGece bende istanbul’da yaşadım uzun seneler. Üsküdar, ataşehir, bahçeşehir, beylikdüzü dolaştım. Şimdi iş sebebiyle Antalya’dayız. Köy gibi buralar 😕

Hiç utanmam yanımda bi kadın sütyen soruyordu baktı ben rahat rahat takılıyorum şaşırdı hatta sanki bi ara iiii edepsiz der gibi bakışını hissettim o sırada kasada yanımdaydı tangayı gördü :KK70:
Bizim insanimiz yalandan çalmaktan dedikodudan iftiradan kalp kırmaktan utanmaz

Külot sütyen seksi çamaşır isterken utancindan ölür 🤷🤷🤷

Hiç utanmam yanımda bi kadın sütyen soruyordu baktı ben rahat rahat takılıyorum şaşırdı hatta sanki bi ara iiii edepsiz der gibi bakışını hissettim o sırada kasada yanımdaydı tangayı gördü :KK70:
Güle güle giy niloya 🌹masum Niloyanın içinde vamp bir kadın yatıyor demek ki 🤔

Ahahaha 😂😂 ama kimene cidden en iyisini yapıyosun boşverr😂 öyle tanga manga dan utanmam da diğer türlülerden hani azcık bakamam rahat rahat😂😂😂

Ne utanıcam ki satıcılar bayan ilgilenen kişi bayan eşiyle giren kişi olursa mağazaya da utanmam napayım yani erkek girdi diye de almıcam mı😂eşim yeni evliyken yalnız bir kez mağazaya gidip bana almıştı biraz zor oldu ama aldım dedi 😂

Canımmm ❤️❤️ hatta bir tanesinde kuyruk vardı, ona girmedim 😕
Allah acil şifalar versin sana 🙏🏻
GeyikliGece GeyikliGece bende istanbul’da yaşadım uzun seneler. Üsküdar, ataşehir, bahçeşehir, beylikdüzü dolaştım. Şimdi iş sebebiyle Antalya’dayız. Köy gibi buralar 😕

Ben isterdim köy gibi yerde yasamak ya.
Eski esim balikesirliydi o kadar yalvardim ki orda yasayalim diye, yok köy gibi dedi gitmedi 😒😒😒
2010dan beri türkiyedeyim, istanbulda 😒😏😏

Kac yildir antalyadasiniz?

💯💯💯

X