🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ama yerli olanlar genelde böyle yapıyor bir örnek şalvar da ben giymiyorum pek ya ama giyenler var biz köy mevlidinde görümcemler ve eltimle bir örnek şalvar giyiyoruz her sene kayınvalidem alıyor sağolsun 😁
Yok kız yöreler yakın birbirine benziyo zaten ondan. Ben bir çok şeyimiz aynı olunca sündüklenmek falan ondan şaka didim😂😂😂

Sen de yapıyor musun çok güzel oluyor geçen pidecide görmüş biri baya bi sipariş vermiş alınırken görmüş helvaları 😂yap dedi
Yapmaz miyim
Fırında güveç kaplarda yapıyorum ben de .

Ben balikcilarda görürdüm 🤷pideci de hiç rast gelmedim bak

Pasta yetişebileceek mi ? Şeker hamurundansa bana hep bı hafta on gün önce sipariş verin hanimefendi diyorlardio_O

Ben dışarı cıktım geldim akşama ıspanak yıkadım temizledim sirkeli suda bekletiyorum şimdi yumurtalı yaparım büyüh ihtimal
Kuran okuyorum şimdi
Bu ramazanı tatlı değilde dondurmayla gecirdik resmen yaptığım tatlışar yenmedi hep dondurma istendi benimde işime geldi😂😂

Yapmaz miyim
Fırında güveç kaplarda yapıyorum ben de .

Ben balikcilarda görürdüm 🤷pideci de hiç rast gelmedim bak

Pasta yetişebileceek mi ? Şeker hamurundansa bana hep bı hafta on gün önce sipariş verin hanimefendi diyorlardio_O
Ben de güveçte yapıyorum
Yok canım şeker hamurundan sevmiyorum ben yarın 4 te hazır olur dediler 🥰

O güveçlerde tahin helvasını eritip sütle yapıyorum fırına veriyorum bak onu da dene harika o tatlı da balıkçılarda oluyor üff ağzım sulandı

Ben dışarı cıktım geldim akşama ıspanak yıkadım temizledim sirkeli suda bekletiyorum şimdi yumurtalı yaparım büyüh ihtimal
Kuran okuyorum şimdi
Bu ramazanı tatlı değilde dondurmayla gecirdik resmen yaptığım tatlışar yenmedi hep dondurma istendi benimde işime geldi😂😂
Dondurma yedik biz de boğazlar şişince bıraktık eşim dondurma alayım mı gelirken diyor yok yok istemem 😂
Ispanak yemeğini çok severim afiyet olsun inşallah

O güveçlerde tahin helvasını eritip sütle yapıyorum fırına veriyorum bak onu da dene harika o tatlı da balıkçılarda oluyor üff ağzım sulandı
Onu da annem çok sever oraya gittikçe yapıyorum annemlere.
Ahh bak özlem doldum 🙏 helvaya da annemlere de 😂😂😂 neyse 1 ay sonra gitcem Allah ömür versin yeter ki

X