🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ne kadarlık sizin yavrunuz ben de 1 yaşlarında iken zor yapardım ana kucağına koyar mutfağa yanıma getirirdim susardı öyle yapardım
Şuan 16 aylık doğum yaptım doktor kucağıma verdi o an oğlum bana kafa attı doktor güldü sen yandın dedi . Aynen dediği gibi de oldu yürümüyorken bile odasında bebek koltuğunu ittirip üzerine çıkmıştı oradan da peteğe tırmanmıştı . Onun hiç bir hareketine güvenmiyoruz evde 1 saniye ayrılmıyoruz yanından
Yok sen M ye geçmeye çalış bence en güzel M S de biraz zayıf oluyor
Eşim 5 kg daha al diyor
Kolay gelsin
Gündüz kuşağında hangi programı izliyorsun?
Müge anlıda bir konu var onu takip ediyorum birkaç gündür . Evde hiç tv açılmıyor oğlumun gelişimi için . Ben o uyuduktan sonra tabletten izliyorum istediğim şeyleri

Cansınız Allah razı olsun.
Ben çalışıyorum evet. Eşime de mecburen kıyıyorum. Ben kıymazsam o bana kıyıyor Ben bekarken yalnız yaşadım. İnanın ev hiç dağılmıyordu. Şimdi evlendim, evin işi hiç bitmiyor.
Beyinsel yorgunluk fiziksel yorgunluktan daha zor evet. Sizinde Allah yardımcınız olsun

İşte bizimki o dönemde çok sakin bir bebekti kendini zorlama zaten birşeyler yapayım diye dikkatli ol yavrular iyi olsunlar da

Evet bi 5 kg ideal olur tahminimce ayy ben de bi 5 versem

Müge Anlı önceden izliyordum da bayadır izlemiyorum

Çalışan kadın olunca haklısın kolay değil

Evet Niloya. Eşine Camları sildiren benim bugünde balkonu verdim ona. Çekpas vücudunun bir uzvu gibi oldu Sürekli elinde.
Eğittim, İlk geldiğinde çayın şekerini bile benim karıştırmamı bekliyordu
Sizin evde hamarat sensin demek ki. Rahata alıştırmışsın eşini.

Aslinda isi kimin yaptigi bence cok önemli degil. Karsilikli iyi niyet, eslerin birbirini suistimal cabasi olmayisi, birbirlerine kiyamamasi cok guzel

Is bir sekilde hallolur allah eslerimizle muhabbetimizi artirsin herkese merhamet versin

Ben seve seve yapiyorum, zaten yoruluyor ona biraz faydam olsun ben ondan cok daha mutlu oluyorum ❤

Allah sizden de razi olsun

Güzel bir gün olmuş bende de mutfakta bi tane tabak varmış komşunun içine 1 paket kahve koydum

Canım istemiyorinsan hiç susamaz mı yok ben susamıyorum
Bende oyleyimdir.

MORPortakal beni teşvik etmiş oldu bugün 3.gunumuz...
Rekor kırıyorum bence
Çünkü günde 2 bardak su içerdim biri gece susardim uyanıp içerdim
Biride öyle propolis ,k, D vitamini içerken mecburen...içine damlatiliyor diye.

Ben bir gün boyunca su içmesem bile su içmek aklıma gelmiyor bende bir hafta kadar 2 .5 lt içtim ama alışkanlık olmuyor

Ama ben çalışmıyorum çalışsam neyse zaten işi yoğun çok yoruluyor bir de evde ben yoramam ki canım tamirat işleri olduğunda falan yapıyor ya çok şükür çorapları atmayı öğretirsem süper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…