🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ama haketti ne yapayım özrünü diledi barıştık çok şükür

Hoşbuldum
Çok sevindim İftarda da tribini at ama yatağa küs girmeyin
Ben yavaştan kalkayım kocam işten gelecek ayıp olmasın şimdi beni iş yaparken görsün tarhanayı yapayım salatayı yapayım ayranı yapayım
numaracı niloya. Ana yemeği eşin getiriyormuş, miss sen başlığın sahibi olarak en çalışkanımız olmalısın afiyet olsun
Bugün transfer öncesi aşırı iş tuttum ben
süpürge açtım, vileda yaptım, toz aldım. Eşime de balkonu yıkattım (Damat geldiğin ev kaderindir. )
Test sonucum çıkana kadar 10 gün yatıcam

Eklentiler

• 3052C2DB-8FFF-4D74-ACA0-A98BE22DD394.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 39

Ev isi yapan erkeklere benden madalyaaaa masallah masallah

Ben calismadigim icin istese de yaptirmam ama ev isini kadina zimmetli görenlerin kafasini duvara sürtesim geliyor hele ki kadin calisiyorsa...

Ne testi gecmis olsun

Ev isi yapan erkeklere benden madalyaaaa masallah masallah

Ben calismadigim icin istese de yaptirmam ama ev isini kadina zimmetli görenlerin kafasini duvara sürtesim geliyor hele ki kadin calisiyorsa...

Ne testi gecmis olsun
Hamilelik testi GeyikliGece inşAllah sizde benim için dua edin.
eşim ev işine alıştı sağolsun.tek başıma bitiremiyorum ben

Hamilelik testi GeyikliGece inşAllah sizde benim için dua edin.
eşim ev işine alıştı sağolsun.tek başıma bitiremiyorum ben

Ayy bol bol dua edicem, insallah insallahh
Ben de cok istiyorum ama vucudum toparlansin diye bekliyorum, allahim ne olur isteyen herkese...

Calisiyorsun degil mi oyleyse zaten bölüsülmeli babamizin evinden getirmedik ya ev islerini.

Benim esim gece sabaha kadar calisiyor ya bazen, bilgisayar basinda, fiziken belki yorulmuyor ama yine de kiyamiyorum cayini kahvesini bile ayagina götürüyorum.

Yalnış yazmışım galiba Niloyatospikk

Aynenn beni alintilamissin :)) son saatler karismaya basladi isler

Evett ben bu saatlerde iptal oluyorum yaa ben bide genel olarak sahur yapmadan tuttum hep sahurda sadece bi su içip. Ondan heralde sona doğru biraz zorlandım

Ben 50ye dogru emin adimlarla ilerliyorum ahaha
Ev hanimligi yaradi
60a kadar sorun yok hatta iyi bile olur ama ötesini istemem.

Ye afiyet bal seker olsun
Sen alsanda birşey olmaz zaten sende zayıfsın
Öte de dur hele bizden değilsin

Biz göbeklilere hakaret gibi oldu msjin

Neyse sorayım bari formunuzu nasil koruyorsunuz hanfendi bize de desen ?
Yas kaç boy kaç?
Tamam itiraf ediyorum az kıskandım

Peki boy kaç boya göre de önemli kilo ben evlendiğimde 45 kiloydum şimdi 66 doğum kilosu kaldı üstümdeo kilodaysan ye gitsin o kiloda olsam bi yerim bi yerim
Kızlar ben 92 doğumluyum boyum 1.60 olaylar doğduğum zaman başladı 1 yaşındayken 7 kg muşum . Hiç beslenmek istemezmişim . Sonra kendimi bildim bileli hiç karnım açıkmazdı hiç birşeyi zevkle yemezdim canım hiç birşey istemezdi . 42 kg 34 bedenle evlendim. Hamile kalınca karnım acıkmaya başladı . 42 ile hamile kaldım 54 ile doğum yaptım emzirirken de güzel beslendim ama sürekli karnım acıkıyordu . Hala öyle oluyor gerçi emziriyorum hemen ardına acıkıyorum öyle birşeyleri zevkle yemeğe başladım

Masallah masallah :))

Ben keyfim yerindeyse canavar gibi yerim.
Ama mutsuzken 5 gün sadece kahveyle yasayabiliyorum son 1 yilda bunu cok deneyimledim.

Mesela şimdi zor yapardım kızım hep oyun istiyor az uyuyor senin yapamamanla alakası yok ki çocuktan çocuğa da değişir kimisi uysaldır kimisi hiç durmaz
Yaaa benim oğlan hep aşırı hareketliydi . 5 dk bıraksam mutfakta birşey yapıyor olsam ya içeri gidiyor sessizce koltuğa çıkıyor zıplıyor yanlış şeyler yapıyor. Veya paçama yapışıyor kucağıma alayım ne yapıyorsam elini oda soksun . Elime ne alsam onu istiyor hiç abartmıyorum herşeyde böyle . Diş dönemleri çok zor geçiyor biri bitirip öbürü başlıyor kabus gibi geceleri sürekli uyanıyor emiyor halsiz kalıyorum . Eşim akşam yok mesela iftarı kucağımda çocukla yaptım çünkü kucağa gelip masada ne var ne yok karıştırma derdine düşüyor bi mızırtı halinde çünkü diş çıkarıyor yine
Aç kapıyı geliyorumeşimin askerlik yaptığı yer
Eşim asker onun görevi için 6 senedir buradayız

Yemeği yedim hemen masayı kaldırıp bulaşık makinası çalıştırdım oğlumu yatırdım . Gidip onun oyun odasını toplayıp ütü yapacağım sonra bulaşık makinası boşaltıp kişisel bakım yapıp çay koyacağım artık uzanıp dinlemek istiyorum. Birde gündüz kuşağında izleyemediğim birkaç şeye bakacağım bu arada

Niloşum eğer ay başı halinden dolayı oruç bozulursa bir şey yeyip içmek gerekir oruçlu gibi olmamak için. Meal okuyabilir. O Türkçe çünkü.

Evett raporumla geldim.

Bugun hedef koymamistim, sabah liste yapmamistim.

6000 adim zorla attim valla halim yok.
Sabah uyandim ilk is pijamalari cikartmak. Evi havalandirmak, yataklari toplamak.

Orucsuz kesime kahvalti hazirladik, yedirdik topladik bulasiklar falan...
Cilek serbeti yaptim.
Banyo temizlendi
Kisliklar kaldirildi.
Yemek yapilmadi dünden vardi.
Dunku alinanlar yerlestirildi
Cöpler atildi
Markete gidildi, komsularin tabaklari doldurulup verildi.

Isleri yaparken 1 bolum dizi izleyebildim, bu dizi uzun uzun bölümler.
Meal okudum. Gece de türkce mealden ayni kismi okumayi planliyoruz, uzerine konusalim diye ❤
Namazdan muafim

Su 1 lt deyim.

Kumbarama 31.80 attim.

Fena gecmemis :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…