🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yaaa benim oğlan hep aşırı hareketliydi . 5 dk bıraksam mutfakta birşey yapıyor olsam ya içeri gidiyor sessizce koltuğa çıkıyor zıplıyor yanlış şeyler yapıyor. Veya paçama yapışıyor kucağıma alayım ne yapıyorsam elini oda soksun . Elime ne alsam onu istiyor hiç abartmıyorum herşeyde böyle . Diş dönemleri çok zor geçiyor biri bitirip öbürü başlıyor kabus gibi geceleri sürekli uyanıyor emiyor halsiz kalıyorum . Eşim akşam yok mesela iftarı kucağımda çocukla yaptım çünkü kucağa gelip masada ne var ne yok karıştırma derdine düşüyor bi mızırtı halinde çünkü diş çıkarıyor yine

Eşim asker onun görevi için 6 senedir buradayız 😂
Kolay değil evet tek başına çocukla ilgilenmek benim anane babaanne de yakında ilgileniyorlar sağolsunlar bir de her çocuk bir olmaz kimisi daha hareketlidir benim kızım 4 yaşında daha bu sene başladı yaramazlıklara 😅3 yaşında iken hiç böyle yaramazlıkları yoktu
Emiyorsa da çocuk daha çok annenin üzerine düşüyor benimki emmemişti ama uykuyu seven bir çocuk değildi öyle böyle geçiyor sağlıklı olsunlar da varsın biz çok çeşit menüler yapmayalım 🥰

Sen alsanda birşey olmaz zaten sende zayıfsın 😂

Kızlar ben 92 doğumluyum boyum 1.60 😂 olaylar doğduğum zaman başladı 1 yaşındayken 7 kg muşum . Hiç beslenmek istemezmişim . Sonra kendimi bildim bileli hiç karnım açıkmazdı hiç birşeyi zevkle yemezdim canım hiç birşey istemezdi . 42 kg 34 bedenle evlendim. Hamile kalınca karnım acıkmaya başladı . 42 ile hamile kaldım 54 ile doğum yaptım emzirirken de güzel beslendim ama sürekli karnım acıkıyordu . Hala öyle oluyor gerçi emziriyorum hemen ardına acıkıyorum öyle birşeyleri zevkle yemeğe başladım 😂
Ay çok zayıfmışsın ben evlendiğimde 45 kiloydum xs beden giyiyordum şuan xl😅

Kolay değil evet tek başına çocukla ilgilenmek benim anane babaanne de yakında ilgileniyorlar sağolsunlar bir de her çocuk bir olmaz kimisi daha hareketlidir benim kızım 4 yaşında daha bu sene başladı yaramazlıklara 😅3 yaşında iken hiç böyle yaramazlıkları yoktu
Emiyorsa da çocuk daha çok annenin üzerine düşüyor benimki emmemişti ama uykuyu seven bir çocuk değildi öyle böyle geçiyor sağlıklı olsunlar da varsın biz çok çeşit menüler yapmayalım 🥰
Evet haklısın 😍 sağlık olsun da . Hafta sonu eşim nöbetten dönmüştü anneme dedim ki anne önceden neler yapardım pasta börek artık hiç birşey yapmıyorum iyice tembelleştim . Annemde hayır oğlun yüzünden yapamıyorsun dedi . Güllaç yapmaya karar verdim eşim gelmişti 15 dk oğlana baksın hemen yaparım dedim . Eşimde gitti uyudu😂 güllaç ortaya çıkmıştı bir kere başladım yapmaya 1 yaprak ıslattım oğlan yapıştı bana illa kucağıma alacağım ne yaptığıma bakacak . Oyuncak vs verdim yok durmadı onu kucağıma aldım tek elle zorla güllaç yaptım ama aşırı sinirlendim 🤦🏻‍♀️ Neden mutfakta uzun zaman geçirmediğimi bir kere daha anladım

Kız nasıl bu kadar denk getirdin😂😂 hadi evlilik yıldönümünü anladım eşibin doğum gününe. E kızını nasıl tutturrdun😂😂
Düğünümüz yaz ayında olacağı için ben de eşimin doğum gününde olsun dedim ikisi aynı gün oldu

Sonra kızımın doğumu 21 mayıs gibi gözüküyordu Dr muayene etti dedi bebek kanala yerleşmiş ama 1 hafta sürdü ben 5 mayısta hastaneye yattım suni sancı verdiler açılma olmadı sancı da adet sancısı gibi birşeydi o gün aslında doktor sezaryene alacaktı ben dedim bu gece yatayım hastanede ertesi gün yine suni sancı ile deneyin ertesi gün sonuç yine aynı doktor sezaryene aldı veeee 6 Mayıs 😅denk geldi

Evet haklısın 😍 sağlık olsun da . Hafta sonu eşim nöbetten dönmüştü anneme dedim ki anne önceden neler yapardım pasta börek artık hiç birşey yapmıyorum iyice tembelleştim . Annemde hayır oğlun yüzünden yapamıyorsun dedi . Güllaç yapmaya karar verdim eşim gelmişti 15 dk oğlana baksın hemen yaparım dedim . Eşimde gitti uyudu😂 güllaç ortaya çıkmıştı bir kere başladım yapmaya 1 yaprak ıslattım oğlan yapıştı bana illa kucağıma alacağım ne yaptığıma bakacak . Oyuncak vs verdim yok durmadı onu kucağıma aldım tek elle zorla güllaç yaptım ama aşırı sinirlendim 🤦🏻‍♀️ Neden mutfakta uzun zaman geçirmediğimi bir kere daha anladım
Ne kadarlık sizin yavrunuz 🥰ben de 1 yaşlarında iken zor yapardım ana kucağına koyar mutfağa yanıma getirirdim susardı öyle yapardım😅

Yemeği yedim hemen masayı kaldırıp bulaşık makinası çalıştırdım oğlumu yatırdım . Gidip onun oyun odasını toplayıp ütü yapacağım sonra bulaşık makinası boşaltıp kişisel bakım yapıp çay koyacağım artık uzanıp dinlemek istiyorum. Birde gündüz kuşağında izleyemediğim birkaç şeye bakacağım bu arada 😌
Kolay gelsin🥰
Gündüz kuşağında hangi programı izliyorsun?

Çok sevindim 😀 İftarda da tribini at ama yatağa küs girmeyin 👍🏻

numaracı niloya. Ana yemeği eşin getiriyormuş, miss 👍🏻 sen başlığın sahibi olarak en çalışkanımız olmalısın 😀 afiyet olsun
Bugün transfer öncesi aşırı iş tuttum ben 👏🏻👏🏻
süpürge açtım, vileda yaptım, toz aldım. Eşime de balkonu yıkattım 😀 (Damat geldiğin ev kaderindir. 😂)
Test sonucum çıkana kadar 10 gün yatıcam 😎
Ha ha sen hani profil mesajlarında kocaya cam sildirme paylaşan o sen miydin 😂ismi tam hatırlamıyorum

Çok hamarat bir eşin var maşallah 😂benim eşim çorapları çamaşır sepetine atsa yetecek çok da iş beklemiyorum 😂😂

Eklentiler

• 20210504_214329.jpg
    20210504_214329.jpg
    144,8 KB · Görüntüleme: 30
X