🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kolay değil evet tek başına çocukla ilgilenmek benim anane babaanne de yakında ilgileniyorlar sağolsunlar bir de her çocuk bir olmaz kimisi daha hareketlidir benim kızım 4 yaşında daha bu sene başladı yaramazlıklara 3 yaşında iken hiç böyle yaramazlıkları yoktu
Emiyorsa da çocuk daha çok annenin üzerine düşüyor benimki emmemişti ama uykuyu seven bir çocuk değildi öyle böyle geçiyor sağlıklı olsunlar da varsın biz çok çeşit menüler yapmayalım

Ay çok zayıfmışsın ben evlendiğimde 45 kiloydum xs beden giyiyordum şuan xl

Evet haklısın sağlık olsun da . Hafta sonu eşim nöbetten dönmüştü anneme dedim ki anne önceden neler yapardım pasta börek artık hiç birşey yapmıyorum iyice tembelleştim . Annemde hayır oğlun yüzünden yapamıyorsun dedi . Güllaç yapmaya karar verdim eşim gelmişti 15 dk oğlana baksın hemen yaparım dedim . Eşimde gitti uyudu güllaç ortaya çıkmıştı bir kere başladım yapmaya 1 yaprak ıslattım oğlan yapıştı bana illa kucağıma alacağım ne yaptığıma bakacak . Oyuncak vs verdim yok durmadı onu kucağıma aldım tek elle zorla güllaç yaptım ama aşırı sinirlendim Neden mutfakta uzun zaman geçirmediğimi bir kere daha anladım

Kız nasıl bu kadar denk getirdin hadi evlilik yıldönümünü anladım eşibin doğum gününe. E kızını nasıl tutturrdun
Düğünümüz yaz ayında olacağı için ben de eşimin doğum gününde olsun dedim ikisi aynı gün oldu

Sonra kızımın doğumu 21 mayıs gibi gözüküyordu Dr muayene etti dedi bebek kanala yerleşmiş ama 1 hafta sürdü ben 5 mayısta hastaneye yattım suni sancı verdiler açılma olmadı sancı da adet sancısı gibi birşeydi o gün aslında doktor sezaryene alacaktı ben dedim bu gece yatayım hastanede ertesi gün yine suni sancı ile deneyin ertesi gün sonuç yine aynı doktor sezaryene aldı veeee 6 Mayıs denk geldi

Ne kadarlık sizin yavrunuz ben de 1 yaşlarında iken zor yapardım ana kucağına koyar mutfağa yanıma getirirdim susardı öyle yapardım

Kolay gelsin
Gündüz kuşağında hangi programı izliyorsun?

Ha ha sen hani profil mesajlarında kocaya cam sildirme paylaşan o sen miydin ismi tam hatırlamıyorum

Çok hamarat bir eşin var maşallah benim eşim çorapları çamaşır sepetine atsa yetecek çok da iş beklemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…