🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Gobek degil de kalca ve basen bence guzel ya ❤😍

Veya insan kendinde ne yoksa ona özeniyor.
Ben basenli ve popolu olmak isterim yani kadinsi duruyor 😍

Ben boyumu kilomu hiiic söylemiym beni forumdan attirirsiniz 🤣

Bi 60 kg olsam cok iyi olurum. Yaklasik 11 kg almam lazim 🙄
Benim popo evlendikten sonra otura otura yayvanlaştı sonra azcık spor yaptım sıkılaştı bol oturma sonrası spor tavsiye ediyorum ama bi 5 6 sene ev hanımlığı şart :KK70:

Peki boy kaç boya göre de önemli kilo ben evlendiğimde 45 kiloydum şimdi 66 doğum kilosu kaldı üstümde😔o kilodaysan ye gitsin o kiloda olsam bi yerim bi yerim 😂😂
Ayrıntılı anlatacağım karnım şuan aşırı aç oğlana yemek yediriyorum 😂😂

Benim popo evlendikten sonra otura otura yayvanlaştı sonra azcık spor yaptım sıkılaştı bol oturma sonrası spor tavsiye ediyorum ama bi 5 6 sene ev hanımlığı şart :KK70:

Ooo benim daha 1 ay olmadi hahahah

Ramazandan sonra insallah her gun plates, yüzme, yuruyus planliyorum 🙏🙏

Ayrıntılı anlatacağım karnım şuan aşırı aç oğlana yemek yediriyorum 😂😂

Orda iftar kacta?

Öte de dur hele bizden değilsin :KK11:

Biz göbeklilere hakaret gibi oldu msjin 🤭

Neyse sorayım bari formunuzu nasil koruyorsunuz hanfendi bize de desen ?
Yas kaç boy kaç?
Tamam itiraf ediyorum az kıskandım :ıslık:
Ah ahh önceden bana sorarlardı bu soruları püüü geldiğim hale bak poğaçayım poğaça😔yaza kadar 63 hedefim var inşallah ya

Ooo benim daha 1 ay olmadi hahahah

Ramazandan sonra insallah her gun plates, yüzme, yuruyus planliyorum 🙏🙏

Orda iftar kacta?
Spor salonları var karşımda ne güzel yazıldım çocuk durmadı anane babaanne laf yaptı ağlatma yavrumuzu diye hadi kaldı spor yapınca güzel veriliyor evde de bi rutine oturtamadım çok üşeniyorum Ramazan sonrası beraber yapalım hedef koyalım spor hedefi

Spor salonları var karşımda ne güzel yazıldım çocuk durmadı anane babaanne laf yaptı ağlatma yavrumuzu diye hadi kaldı spor yapınca güzel veriliyor evde de bi rutine oturtamadım çok üşeniyorum Ramazan sonrası beraber yapalım hedef koyalım spor hedefi

Cok guzel olurr 🙏🙏 su konusunda biz biraz birbirimizi tesvik ettik mesela

bebeklinick bebeklinick nerdesin 🥺

X