🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bu tarifi bi favorilere ekliyim
Yok kiz gercek bebek

Gecen bebeklinick ile baska bi topikte konusmustuk, eylül ekim gibi calismalara baslariz gun sayariz adet takvimi hesaplar test yapariz diye o muhabbetin devami
Ay benim kafa karışmış iyice geriye dönük mesajlRı karışık okuyunca yaa bu yıl eylül ekim gibimi düşünğyorsunuz. Hadi inşallah hayırlısıyla çok bekletmeden gelsinler

Evet bu yil. Önce guzel bi tatil sonra beybi benim plan böyle.

Tabii nasip :)

Ay hayirlisi insallah

Ben de 2018de bi dusuk yaptim, 2020de 26 haftalik ölü dogum... daha 2 aydir regl olabiliyorum, ancak toparlaniyor vucudum.
Regl dedigime bakma duzeni hala yok, 10 gün arayla oldum, sonraki 1 ay sonra oldu, simdi bekliyorum bakalim insallah uygun zamanda olurum da duzene girer.

Benim bir oğlum var 2016 doğumlu, öncelikle sizlere insallah

Çok geçmiş olsun canım oğluna da uzun ömürler versin Allah. Hayırlı zamanı var o zaman gelmeden napsak olmuyo demekki işte

Belki bende doğuramambebiş gelişini kendi belirler belki .

Acaba Aralık'ta yapıp Eylül'de mi dogursakyaz tatilimiz çöp olmasin diye diyorum

Hamilelik ilerledikce yaz zorluyor ya.
Ben oglumu ekimde dogurdum ama agustosta nasil yandim kavruldum bittim anlatamam
Eylül biraz serinlemisti de kendime gelmistim.

Zaten garantisi yok ki biz eylül ekim gibi calismalara baslayalim hemen olacak mi bakalim

Clife macun mu.
Neye yarıyor o herkesin dilinde
Merak ettim .
Adet mi sökuyor.
Yoksa gebelik için mi kullanılıyor
Benim de pkos var

Üzülme

Hayal kurduğum için herşey istediğimiz gibi ilerliyordu yaaaa.
Hayal kurmak böyle bişey değil mi zaten

Hayırlı iftarlar

Clife macun mu.
Neye yarıyor o herkesin dilinde
Merak ettim .
Adet mi sökuyor.
Yoksa gebelik için mi kullanılıyor
Benim de pkos var
Evet canım valla bir çok şeye yaradığo yazıyor. Bak atıyorum faydalarını. Bende bu ay kullandım dhaa. 3 ay gerekliymiş 3e tamamlıcam bakalım. Faydasını şuan tam kestiremiyorum ama kullanmaya başlar başlamaz çok kasık ağrıları yaşadım. 2 ay klomen femara tedavisi görmüştüm ondan önce. Aynı onları kullanırkenki ağrılar gibiydi.
Canım bide benim doktorum kendisi aslan pencesi ve civan perçemini önermişti. Ben biraz ondan da güvendim. E çörek otu, hayıt falan da zaten hep iyi olduğunu söylüyolar

Eklentiler

• 19635665-C110-4596-8DA0-44BC46127A37.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 50158D3A-B284-4972-A20F-DD2309F3473B.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…