🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ve GeyikliGece
Günlük fiziksel aktivite ve boy kilo dengesine göre ihtiyacınız olan su miktarı 1.700 ml yazıyor .
Ben bunu dün geçtim
Normalde su içen biri değilim bir bardak yetiyor ki bu daha kötü .
Sormak istediğim de şu.
1700 u geçiyorum diye bı zararı olur mu ?

Benim eski esim cok severdi 1 kedi aldik 4 yavrusu oldu bir tane de sokaktan geldi sonra.

Yenisi pek sevmiyor, nötr gibi. Ama bastan kendimi cocuklu kadin olarak tanittim daha itiraz edemez
Onlar benim cocuklarimmmmmm

Bazen felçli bebekler görüyorum yada annesi tgerk edenler .
O kdar uzuluyorum ki alıp beslemek istiyorum
Gerçi evinin eşyalarının içine ederler kesin ona da gelemem şimdi düşündüm de bende bı dengesizim artık kaynanama gittikçe seviyorum

2.5 ideal, o 1700 en az miktar senin boyuna kilona ve aktivitene göre. Ama 2.5tan fazlasini ihtiyac duyuyorsan ic, icmek icin icme.

Ben yuruyus yaptigim icin 3 lt iciyorum cunku iyi ter kaybim oluyor malum hava isindi

2.5 ideal, o 1700 en az miktar senin boyuna kilona ve aktivitene göre. Ama 2.5tan fazlasini ihtiyac duyuyorsan ic, icmek icin icme.

Ben yuruyus yaptigim icin 3 lt iciyorum cunku iyi ter kaybim oluyor malum hava isindi
İçmeye devam
Sevdim ben bu işi
Ay yıllardır bobreklerim neler çekmis meğer susuzluktan
Azıcık su içinde yuzsunler bırak

İçmeye devam
Sevdim ben bu işi
Ay yıllardır bobreklerim neler çekmis meğer susuzluktan
Azıcık su içinde yuzsunler bırak

Ben su iciyordum da probiyotik aksatiyordum simdi onu duzene koydum. Activia shot iciyorum her gün 1 tane, tavsiye ederim
Tursu, ev mayali yogurt, sirke, eksi maya tuketiyorsaniz gerek yok ama benim cidden bi yulaf lapasiyla 24 saat doldurdugum oluyor.

Bagirsaklarim cok cekiyor benden ben de onlari rahatlatmaya karar verdim

Kendi yoğurdumu mayaliyorum
Tursuda hergun yiyoruz sayılır.
Yeter heralde

her gün tursu muu
Yeter yeter

Ben de kvass yapiym da iciym
Cokkkk severim turşu
Bide turşuları çeşit çeşit doğrayıp
Sarımsak ezip zeytinyağında biraz bekletip.

Turşunun üstüne o haliyle döküyorum
Üstüne de bir yemek kaşığı yani bol sumak atıp karistiriyorum.

Çok güzel oluyor hergun yediriyor kendini.

Üfff dur ben de yapicam bunu, fena tarif ettin

Bu konuda bi bilgim yok canım benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…